Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy El Dahar

Nalezeno 16 výsledků

El Dahar dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy El Dahar. Máte rádi příjemné teploty po celý rok a rádi byste navštívili místa jako je Luxor, Karnak či Údolí králů? Pak je pro vás tou pravou volbou dovolená v El Dahar, který je nejstarší částí částí egyptské Hurghady. Díky své výhodné poloze na pobřeží Rudého moře, nabízí zájezdy do El Dahar ideální podmínky pro celou řadu vodních sportů, zejména potápění, ale také pro fakultativní výlety, s nimiž můžete navštívit nejkrásnější památky starověkého Egypta, které jsou živoucí připomínkou monumentální historie této země.

Dovolená v El Dahar je ideální zejména pro rodiny s dětmi, které si mohou užívat jeho klidnou atmosféru a užívat si ničím nerušené chvíle na dlouhých plážích zalitých sluncem. Na dovolené v El Dahar se můžete těšit nejen na azurově modré moře, all inclusive služby a nově zrekonstruované hotely na pobřeží, ale také tradiční trhy či drobné obchůdky se suvenýry.

Dovolená v El Dahar

El Dahar, neboli také zkráceně Dahar, je nejstarší částí egyptského letoviska Hurghada a svým návštěvníkům nabízí četné historické stavby původního města a malebné hotely na pobřeží, které byly nově zrekonstruovány a nabízejí ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou v Hurghadě. Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou v El Dahar naskytne se vám jedinečná příležitost poznat na vlastní oči tradiční způsob egyptského života. V El Dahar můžete navštívit tradiční trhy, nakoupit suvenýry v drobných obchůdcích, ale také relaxovat na krásných písečných plážích nebo si užívat sport či vodní radovánky.

Zájezdy do El Daharu

Láká- li vás klidná dovolená v Hurghadě, pak neváhejte a rezervujte si právě teď své zájezdy do El Dahar, kde si užijete ničím nerušené chvíle plné relaxace, kulturních krás i vodních sportů na pobřeží. Součástí zájezdů do El Daharu jsou nejen letenky a ubytování v kvalitním hotelu na pobřeží, ale také možnost stravy, kterou si můžete zvolit z nabídky snídaní, polopenze i stravy all inclusive.Levnou dovolenou do Daharu najdete mezi Last minute zájezdy Egypt.

Tipy na výlety v El Dahar

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou na zájezdě v El Daharu, naskytne se vám vynikající příležitost navštívit celou řadu kulturních památek a zajímavých míst. Některé z nich, jako například tradiční tržiště či nejstarší mešita Hurghady se nacházejí přímo ve městě, zatímco za Údolím králů, Luxorem, chrámem v Karnaku a celou řadou dalších památek budete muset cestovat v rámci fakultativních výletů, které pořádají jednotlivé hotely. Chcete-li si užít Egypt, jeďte do Dahar.