Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy El Gouna

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

El Gouna dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy El Gouna Egypt all inclusive. Krásná dovolená na plážích Egypta pod paprsky egyptského slunce. Výlety za historickými památkami starověké egyptské civilizace. Kvalitní potápění v Rudém moři nebo golf na luxusních golfových hřištích. Vyzkoušejte náš tip na dovolenou v El Gouna, navštivte Egypt a jeho mladé letovisko El Gouna. Máme pro vás připravenou bohatou nabídku zájezdů do El Gouna do nejkvalitnějších hotelů a apartmánů na pobřeží Rudého moře i na umělých ostrůvcích a kolem lagun.

Dovolená v El Gouna

Egypt a zvláště turisty oblíbená lokalita El Gouna má turistům opravdu co nabídnout. Vaše dovolená v El Gouně bude plná koupání, odpočinku, potápění, výletů či golfových her. Díky příznivým cenám si z nabídky zájezdů do El Gouny může vybrat opravdu každý. Objednejte si letecké zájezdy do El Gouny s pobytem all inclusive, využijte zajímavých slev na zájezdy do El Gouny nebo rodinných pobytů s pobytem pro děti zdarma. Krásná dovolená v El Gouna mezi písky pouště a vodami Rudého moře, to je Egypt.

Zájezdy El Gouna Egypt all inclusive. El Gouna, to je moderní turistická lokalita na břehu Rudého moře v Egyptě, přibližně 20 km severně od dalšího egyptského letoviska Hurghady. Letovisko El Gouna je nově vybudováno na skupině ostrůvků obklopených umělými lagunami. Celá turistická lokalita El Gouna byla otevřena až v roce 1994, takže zde najdete jen nové moderní hotely, které poskytující nejkvalitnější služby, luxusní restaurace, plážové bary, noční kluby, diskotéky, kasina, golfová hřiště i vlastní přístav. Pokud chcete strávit dovolenou v moderním prostředí na pobřeží Rudého moře, zvolte Egypt a zájezdy do El Gouna.

Zájezdy El Gouna

V naší bohaté nabídce pobytů v Egyptě si vybere mezi zájezdy do El Gouna opravdu každý. Zájezdy za golfem, zájezdy do El Gouna za potápěním i rodinné zájezdy pro odpočinkovou dovolenou na písečných plážích pod egyptským sluncem. Hotely v El Gouně jsou nové, stavěné především v takzvaném núbijském stylu, aby zapadaly do okolního exotického prostředí. V nabídce zájezdů do El Gouny najdete pobyty se stravou, bez stravy i nejoblíbenější pobyty all inclusive, vhodné pro vaši bezstarostnou dovolenou. Dovolenou v El Gouně strávíte v hotelích, které jsou umístěny na umělých ostrovech, vybaveny bazény, potápěčskými centry či golfovými hřišti. Zájezdy do El Gouna patří k tomu nejluxusnějšímu, co si můžete v Egyptě dopřát. Ale levnou dovolenou najdete mezi Last minute zájezdy do Egypta.

Pláže, potápění, golf v El Gouně

Zájezdy do El Gouna nabízí nejen odpočinek na pláži a koupání v moři, ale také příležitosti ke sportovnímu vyžití i výletům. Klidnou atmosféru letoviska si na zájezdech v El Gouna mohou využít ti, kteří touží po lenošení na pláži. Pláže v El Gouně jsou čisté, pravidelně udržované a můžete na nich najít dlouhá mola, z nichž je návštěvníkům umožněn přístup ke korálovému útesu. Koupání si můžete dopřát jak ve vodách lagun, tak i ve volném moři kolem pláží. Pro příznivce vodních sportů mají všechny hotely potápěčská centra, kde si můžete zapůjčit potápěčskou výstroj nebo si objednat kurz potápění. Půjčit si můžete také windsurfing, čluny nebo vodní lyže. Milovníci golfu zde najdou kvalitní zázemí v podobě kvalitních golfových hřišť. El Gouna má i 18-ti jamkové golfové hřiště, vhodné jak pro zkušené, tak i začínající hráče golfu. Na zájezdě v El Gouně hotely nabízejí pro ubytované fakultativní výlety za historickými památkami Egypta nebo na pouštní safari.