Nejlepší lyžařská střediska Rakouska

vydáno 9. června 2015

Dny se začínají zkracovat a příroda nám dává vědět, že se neodvratně blíží zima. Proto je právě teď nejlepší doba myslet, kde prožijete svou zimní dovolenou a rezervovat si svůj zájezd včas. Máte-li rádi zimní sporty a toužíte-li poznat krásu Rakouských Alp, pak jste na správném místě. Naše cestovní agentura pro vás připravila širokou nabídku zájezdů do horských středisek Rakouska, které vám zajistí nejen komfortní ubytování, ale také vynikající podmínky pro zimní spoty, zejména lyžování.

V tomto článku jsme si pro vás připravili přehled nejznámějších lyžařských středisek Rakouských Alp, které mohou být inspirací pro vaši zimní dovolenou. Toužíte-li prožít svou dovolenou v Rakouských Alpách, pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky lyžařských zájezdů, s nimiž prožijete báječnou dovolenou plnou sportu i relaxace v malebné krajině Rakouska.

Zell am See

Zell am See je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek Rakouska a je vynikajícím místem pro aktivní dovolenou i klidný odpočinek v kouzelné přírodě Rakouských Alp. Milovníky lyžování jistě nadchne nedaleký ledovec Kitzsteinhorn, který nabízí možnost lyžování po celý rok, 25 kilometrů černých sjezdovek a celá řada méně náročných svahů, včetně míst pro začátečníky.

Plánujete-li rodinnou dovolenou či aktivní výlet s přáteli, Zell am See je vynikající volbou! Užijete si zde komfortní ubytování v horském hotelu, akční ceny skipasů, fitness i wellness služby a také velké množství sportovních aktivit.

Bad Gastein

Bad Gastein, jedno ze tří středisek malebného údolí Gasteinertal, je opravdovým rájem lyžování a zimních sportů. Za návštěvu stojí rozhodně také stejnojmenné městečko, které je známé svou kouzelnou architekturou a vodopádem, který protéká středem města.

Rozhodnete-li se prožít svou dovolenou právě ve středisku Bad Gastein, užijete si luxusní hotelové prostředí, vynikající podmínky pro lyžování na více jak 200 km sjezdovek údolí Gasteinertal, které jsou propojeny společným skipasem i 80 km upravených stop pro běžkaře.

Oblíbené zájezdy Rakousko

Podobné články

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

NOVÉ ZÁJEZDY A SLEVY NA E-MAIL

S námi se dovíte jako první o nových slevách např. Děti ZDARMA, Skipasy v ceně, Veletržní slevy a další.

• Srovnávání cen od cestovních kanceláří.
• Nejrychlejší cesta k nejnižší ceně zájezdu.
• Soutěže o ceny.

Ctíme vaše soukromí a svůj odběr můžete kdykoli zrušit.

NOVÉ ZÁJEZDY A SLEVY NA E-MAIL

S námi se dovíte jako první o nových slevách např. Děti ZDARMA, Skipasy v ceně, Veletržní slevy a další.

  • Srovnávání cen od cestovních kanceláří.
  • Soutěže o ceny.
  • Nejrychlejší cesta k nejnižší ceně zájezdu.
  • Novinky z Magazínu cestování - bezpečnostní situace, tipy na výlet a reportáže.
Ctíme vaše soukromí a svůj odběr můžete kdykoli zrušit.