Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Vis

Vis dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Vis Chorvatsko all inclusive. Nevšední letní dovolená na chorvatském ostrově? To je dovolená na ostrově Vis! Nádherné zátoky se zde snoubí s širokými plážemi, křišťálovým mořem a jedinečnou architekturou zdejších staveb, které dokreslují malebný ráz tohoto ostrova. Navštivte s našimi zájezdy nádherná přístavní města Vis a Komiža, užijte si skvělé podmínky pro turistiku i potápění, které je zde opravdu velmi oblíbeným a vyhledávaným sportem. Zdejší hlubiny skrývají opravdu mnoho nevšedních krás, stejně jako zbytek ostrova. Vydejte se na prohlídku přístavních měst, navštivte skalní jeskyni Titova špilja, nejvyšší bod ostrova Hum nebo jen relaxujte na plážích!

Dovolená na Visu

Dovolená na Visu. Zvolte zájezdy na Vis a vydejte se s námi za jedinečnou krásou ostrova Vis, který byl ještě donedávna turistům nepřístupný a je tedy jednou z nových turistických lokalit Jadranu. Nádherné pláže, malebná příroda a komfortní turistické zázemí slibují opravdu jedinečnou dovolenou na ostrově Vis v Chorvatsku.

Zájezdy na ostrov Vis

Jak si představujete svou ideální letní dovolenou snů? Toužíte po skrytých romantických zátokách, krásných oblázkových plážích, které jsou lemovány křišťálově čistým mořem, po nádherné přírodě, která se snoubí s krásnou architekturou a příjemných středozemním klimatem? Pokud je toto vaše představa letní dovolené, pak se vydejte na chorvatský ostrov Vis, na němž prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, sportu, ale také odpočinku a nevšedních krás! Zájezdy na Vis, to je skvělá dovolená pro celou rodinu!

Chcete poznat krásy chorvatských ostrovů a užít si ničím nerušený odpočinek doplněný sportem, procházkami, bohatým kulturním životem či turistikou? Pak je pro vás tím pravým místem kouzelný ostrov Vis, který vám na první pohled zcela učaruje jedinečnou krásou své přírody! Vydejte se na dovolenou na Vis a poznejte nevšední krásu chorvatských ostrovů a přátelskou atmosféru a kulturu Chorvatska! Proměňte svou letní dovolenou v nezapomenutelný zážitek, odpočiňte si od starostí všedních dní a načerpejte nové síly v jedinečné krajině zalité sluncem!

Znovuobjevený ostrov Vis

Vis, kouzelný ostrov rozkládající se v Jaderském moři nedaleko ostrovů Hvar a Brač, je jedinečným místem, které se mění z vojenského prostoru v nádherné letovisko, které slibuje mnoho jedinečných krás a zákoutí. Vydejte se s našimi zájezdy do letovisek Vis a Komiža, krásných přístavních měst s kouzelnou architekturou, příjemnou atmosférou a komfortním turistickým zázemím, které dodá vaší dovolené vysoký komfort služeb.

Zájezdy na ostrov Vis vám přinesou krásné oblázkové pláže, průzračné moře, ale také romantické zátoky a malebné jeskyně. Vydejte se s fakultativními výlety prozkoumat slavnou jeskyni Titova špilja, která byla úkrytem partyzánů, vyzkoušejte kurzy potápění na pobřeží nebo jen relaxujte ve stínu slunečníků. Zájezdy na Vis mají co nabídnout každému cestovateli!