Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ugljan

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Ugljan

Ugljan dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Ugljan Chorvatsko all inclusive. Hledáte letní zájezdy na ostrov Ugljan? Hledáte místo, kde si užijete nejen skvělé vodní radovánky, ale také zábavu a bohatý noční život? Pokud ano, pak je pro vás tím pravým místem, nádherný ostrov Ugljan, který je nejhustěji osídleným ostrovem Jadranu! Během celého roku se zde pořádají četné slavnosti, poutě a procesí, které mají své kořeny hluboko v historii ostrova. Prožijte svou dovolenou na ostrově Ugljan a poznejte jeho jedinečnou krásu i kulturu, která vás jistě na první pohled zcela okouzlí.

Dovolená na Ugljanu

Dovolená na Ugljanu. Vydejte se s námi do Chorvatska a jeho letovisek, jako je Ugljan, Kali, Preko či Kukljica, kde si užijete opravdu skvělou dovolenou na ostrově Ugljan plnou odpočinku na plážích i nejrůznějších vodních sportů, jako je například potápění, windsurfing či vodní lyžování. Samozřejmostí jsou také fakultativní výlety, s nimiž můžete navštívit nejrůznější zajímavosti ostrova Ugjlan i další ostrovy v okolí.

Máte rádi místa, kde se stále něco děje? Milujete slunce, moře, vodní radovánky či bohatý kulturní život pobřežních letovisek? Pak si jistě vyberete ze zájezdů na ostrov Ugljan! Užijte si skvělou dovolenou v centru Severní Dalmácie a poznejte ta nejkrásnější místa ostrova Ugljan, který skýtá velké množství kulturních i přírodních zajímavostí, jenž jistě příjemně zpestří váš pobyt zde. Bohatá historie ostrova sahající až do dob neolitu, která po sobě zanechala četné památky, se zde snoubí s krásnou přírodou a křišťálově čistým mořem, které činí z ostrova Ugljan velmi oblíbenou turistickou destinaci.

Zájezdy na ostrov Ugljan

Plánujete prožít svou letošní dovolenou na ostrově Ugljan? Pak neváhejte, vyberte si z naší nabídky zájezdů a vyrazte za sluncem! Chorvatsko a spolu s ním také ostrov Ugljan skýtají mnoho zajímavých míst, nádherně čisté moře, komfortní turistické zázemí i vynikající podmínky pro nejrůznější druhy sportu! Zájezdy na ostrov Ugljan si užijí jak mladí turisté, tak senioři či rodiny s malými dětmi, které jistě ocení klidnější letoviska skýtající malebnou přírodu a jedinečný klid na hry i odpočinek.

Zábava a vodní radovánky v letoviscích ostrova Ugljan

Ugljan, nejhustěji osídlený ostrov Jaderského moře rozkládající se nedaleko ostrova Pašman v Severní Dalmácii, je krásným místem, které díky vápencovému podloží, na němž vyrůstají makchie, budí dojem zeleného ráje. Krásné pobřeží lemované křišťálovými hlubinami moře, kouzelné pláže a olivové háje se zde snoubí s turistickými letovisky, které každoročně přivítají velké množství turistů z nejrůznějších koutů světa. Své zájezdy na ostrov Ugljan budeme milovat! Vydejte se i vy do letovisek, jako je Ugljan, Preko, Kali či Kukljica a prožijte nevšedních chvíle na dlouhých plážích lemujících pobřeží i zábavu nočního života ostrova Ugljan!