Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Pašman

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Pašman

Pašman dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Pašman Chorvatsko all inclusive. Chorvatský ostrov Pašman je poměrně malým ostrovem, ale svou krásou si nijak nezadá s mnohem většími ostrovy Severní Dalmácie. Klidné písečné a oblázkové pláže se zde snoubí s průzračným mořem a členitým povrchem, což vytváří ideální prostředí pro zajímavou letní letní dovolenou v Chorvatsku. Dovolená na ostrově Pašman je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, ale příjemnou dovolenou si zde mohou užít také všichni milovníci moře, turistiky a odpočinku v klidném prostředí Středozemního moře.

Dovolená na Pašmanu

Dovolená na Pašmanu. Rezervujte si svou dovolenou na Pašmanu právě teď a vydejte se poznat krásy Chorvatska z trochu jiného úhlu. Dovolená na ostrově Pašman nenabízí žádná rozsáhlá letoviska s davy turistů a hotelovými komplexy, které narušují vzhled i atmosféru chorvatských ostrovů. Na ostrově Pašman na vás čekají malé hotely, rodinné apartmány a penziony s rodinnou atmosférou a klidným prostředím, které vám dopřeje relaxovat a užít si skvělou dovolenou v lůně přírody.

Nádherný chorvatský ostrov Pašman je jedním z menších ostrovů Chorvatska nacházející se v souostroví Severní Dalmácie nedaleko pevniny Chorvatska a ostrova Ugljan. Povrch ostrova je velmi členitý. Pobřeží lemují četné zátoky, zatímco vnitrozemí je spíše hornaté. Od pevniny je ostrov Pašman oddělen průlivem – cesta trajektem trvá přibližně 15 minut a s ostrovem Ugljan jej pojí nově vystavěný most. Plánujete-li klidnou dovolenou v Chorvatsku, pak jsou pro vás zájezdy na ostrov Pašman ideální volbou! Se svou rozlohou cca 57 km2 se sice nepyšní rozsáhlými letovisky či rušnými městy, zato si zde ale můžete užívat krásu chorvatského venkova. Ostrov Pašman skýtá řadu malých vesniček, krásné oblázkové i písečné pláže, čisté moře a výborné podmínky pro vodní sporty, zejména plavání a potápění.

Zájezdy na ostrov Pašman

Láká vás dovolená na ostrově Pašman u Jaderského moře? Zájezdy na ostrov Pašman jsou skvělou příležitostí, jak zkombinovat letní dovolenou v Chorvatsku, odpočinek i sport. S těmito zájezdy si zajistíte klidné ubytování na pobřeží, stravu dle vašeho výběru a samozřejmě také pestrou nabídku fakultativních výletů, které si můžete vybrat až na místě. Zájezdy na ostrov Pašman jsou velmi oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi, které lákají mírně se svažující pláže, moře s čistou vodou a klidné prostředí, v němž se dá prožít skvělá rodinná dovolená!

Zajímavosti ostrova Pašman

Přestože je ostrov Pašman poměrně malým ostrovem, naleznete zde pestrou škálu přírodních i kulturních krás, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Zde se ukazuje rozloha ostrova jako velká výhoda, protože i během krátké dovolené stihnete všechna tato místa navštívit. Mezi nejzajímavější místa ostrova Pašman patří jeho zátoky Taline, Kablin a Soline, vrch Bokojl, který je nejvyšším bodem ostrova Pašman či města Pašman a Tkon.