Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Brač

Nalezeno 13 výsledků

Destinace lokality Brač

Brač dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Brač Chorvatsko all inclusive. Brač, nádherný ostrov rozkládající se v Jaderském moři, je opravdovou perlou Chorvatska! Nádherná příroda s překrásnými horami i unikátními krasovými jevy se zde snoubí s krásnými písečnými plážemi, komfortním turistickým zázemím i vynikajícím podmínkami pro sport všeho druhu. Vydejte se s našimi zájezdy na Brač a užijte si služby all inclusive, horskou turistiku, výlety do Dračí jeskyně, paragliding z nejvyššího bodu ostrova, Vidovy hory, windsurfing kolem pobřeží, ale také plážový volejbal, potápění, šnorchlování či relaxaci na kouzelných plážích se zlatým pískem.

Dovolená na Brači

Dovolená na ostrově Brač, to je jistota skvělé zábavy, odpočinku, ale i nejrůznějších druhů sportu, který je dostupný i naprostým začátečníkům. Užijte si jedinečnou dovolenou provoněnou sluncem a skvělými zážitky a navštivte s námi místa, jako je letovisko Bol s pláží Zlatni rat, Sumartin či Selce a mnoho dalších. Zájezdy Brač. Chcete prožít letošní letní dovolenou na ostrově Brač v Chorvatsku, ale ztrácíte se v záplavě nejrůznějších lokalit a letovisek? Naše cestovní agentura vám s výběrem s radostí pomůže. Láká-li vás kouzelná atmosféra romantického ostrova s nádhernými krasovými jevy, bělostnými útesy, krásnými horami a průzračným mořem, které skýtá ideální podmínky pro vodní sporty, pak se rozhodně vydejte na chorvatský ostrov Brač! Písečné pláže, spousta slunce a kvalitní turistické zázemí činí z ostrova Brač velmi zajímavou lokalitu, která rozhodně stojí za vidění. Prožijte se zájezdy na ostrov Brač jedinečnou dovolenou plnou skvělých zážitků i odpočinku a užijte si plnými doušky podmanivou krásu ostrova!

Zájezdy na ostrově Brač

Toužíte-li poznat krásu Chorvatska a zároveň prožít dovolenou na krásném ostrově, jsou pro vás zájezdy na Brač jako stvořené. Naše cestovní agentura pro vás připravila zájezdy na ostrov Brač, které jsou vaší jízdenkou za skvělou letní dovolenou. Čeká zde na vás komfortní ubytování v kouzelných rodinných apartmánech či hotelových komplexech disponujících vlastním sladkovodním bazénem, hřišti na volejbal či tenis a mnoha dalšími službami, které jistě zpříjemní váš pobyt na ostrově. Samozřejmostí je také možnost přikoupení různých fakultativních výletů, s nimiž se vydáte nejen za krásami ostrova Brač, ale také na výletní plavbu po moři. Výhodné jsou především Last minute zájezdy do Chorvatska.

Nejkrásnější pláže Brače

Ostrov Brač, třetí největší ostrov Jadranu, je jedinečným místem skýtajícím opravdu nesčetné možnosti, jak zde prožít svou dovolenou a volný čas. Vydáte-li se s našimi zájezdy na tento krásný ostrov, jistě byste měli ochutnat zdejší červené víno, navštívit zdejší památky i krásné přírodní úkazy, jako je například Dračí jeskyně či Vidova hora. Mezi nejznámější letoviska ostrova patří městečko Bol, které se proslavilo zejména svou kouzelnou pláží Zlatni rat, jenž má jako jedna z mála pláží Chorvatska namísto oblázků zlatý písek a patří mezi nejkrásnější pláže celého Jadranu.