Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Murter

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Murter

Murter dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Murter Chorvatsko all inclusive. Murter je největší z šibenických ostrovů rozkládající se nedaleko chorvatské pevniny, s níž je spojen mostem vedoucím nad Murterských průlivem, je skvělým místem pro letní dovolenou na Murter, pokud máte rádi křišťálově čisté moře, vodní sporty, turistiku, zábavu a ničím nerušený odpočinek. Poznejte na vlastní oči krásu ostrova Murter, vydejte se na cyklistické výlety malebnou krajinou, užijte si romantické plavby na okolní ostrovy, z nichž nejznámější jsou Kornatské ostrovy s národním parkem Kornati, nebo se vydejte na fakultativní výlety do vnitrozemí ostrova, které skýtá řadu krásných měst, unikátních památek i příjemnou atmosféru klidu a pohody.

Dovolená na Murteru

Dovolená na Murteru. Vyberte si dovolenou na Murter právě teď a prožijte jedinečnou dovolenou v Chorvatsku! Dovolená na ostrově Murter bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro mladé cestovatele, ale také pro rodiny s dětmi, které jistě ocení poklidnou atmosféru ostrova. Zájezdy na Murter jistě patří mezi nejoblíbenější zájezdy do Chorvatska. Máte rádi nedotčenou přírodu, romantické zálivy, krásnou architekturu a vodní sporty? Pokud ano, pak je tím místem pro vaši letní dovolenou malebný chorvatský ostrov Murter rozkládající se nedaleko Kornatských ostrovů. Prožijte jedinečnou dovolenou plnou nevšedních zážitků, slunce a skvělé zábavy na kouzelném pobřeží lemovaném plážemi a křišťálově čistým mořem. Ostrov Murter je opravdu kouzelným místem, které skýtá ideální podmínky pro vaši klidnou a ničím nerušenou dovolenou na Murter!

Zájezdy na ostrov Murter

Láká vás prožít dovolenou na plážích Chorvatska a zároveň si chcete užít skvělé vodní radovánky, procházky krásnou přírodou i ničím nerušený odpočinek? Vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Murter a všechna tato přání se vám splní. Na ostrově jsou připraveny pro turisty luxusní hotely, rodinné penziony i soukromé apartmány. Kouzelný ostrov Murter skýtá mnohem víc, než jen krásné pláže, čisté moře a nádhernou přírodu. Užijete si na zájezdech na Murteru také bohatý kulturní život, prohlídku nádherných měst s unikátní architekturou či velmi oblíbené fakultativní výlety do vnitrozemí nebo na okolní ostrovy a ostrůvky. Objednejte si svůj zájezd na ostrov Murter právě teď a zanedlouho si budete plnými doušky užívat jedinečnou krásu Severní Dalmácie. Vyzkoušejte také Last minute zájezdy Chorvatsko.

Klidné pláže a letoviska ostrova Murter

Zájezdy na Murter, na největší ostrov Šibenické ostrovní skupiny, ležící nedaleko pobřeží, jsou turisticky velmi oblíbené v této destinaci Chorvatska zejména díky své nádherné přírodě, skvělým podmínkám pro vodní sporty a křišťálově čistému moři. Užijte si skvělé zážitky při jachtingu, vyzkoušejte kurzy potápění i šnorchlování nebo se vydejte na cestu za krásami pobřeží i vnitrozemí ostrova Murter, který skýtá řadu zajímavých míst s unikátními památkami. Vydejte se s námi do letovisek, jako je stejnojmenné město Murter, Betina, Tisno, Jezera a mnoho dalších, kde si užijete plnými doušky jedinečnou atmosféru tohoto ostrova, bohatý kulturní život, ochutnáte místní speciality a prožijete nezapomenutelné chvíle na krásných plážích. Velmi oblíbeným zpestřením pobytu na ostrově Murter jsou fakulativní výlety na okolní ostrovy, jako jsou Kornatské ostrovy, na nichž můžete navštívit nádherný národní park Kornati.