Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Baška Voda

Nalezeno 7 výsledků

Baška Voda dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Baška Voda Chorvatsko all inclusive. Už jste někdy navštívili Makarskou riviéru? Pokud toužíte po opravdu skvělé dovolené na této nádherné riviéře, pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou Baška Voda! Dlouhé oblázkové pláže, křišťálové moře a nádherná příroda se zde snoubí s kouzelnou architekturou a příjemnou přímořskou atmosférou, která vás zcela pohltí svým jedinečným kouzlem. Užijte si skvělý adrenalin i zábavu při vodním lyžování, windsurfingu či potápění, které je v okolí letoviska Baška Voda díky bohatému podmořskému životu, jedinečným zážitkem! Příjemným zpestřením na dovolené v Baška Voda jsou také velmi oblíbené fakultativní výlety, s nimiž navštívíte místa, jako je Makarská, Tučepi či Podgory.

Dovolená v Baška Voda

Dovolená v letovisku Baška Voda je skvělým zážitkem, jak pro mladé cestovatele, tak i pro rodiny s malými dětmi, které si užijí ničím nerušenou dovolenou v nádherném zákoutí tohoto letoviska. Přijeďte na dovolenou do Baška Vody a uvidíte, proč Češi milují Chorvatsko! Pro výběr dovolené doBaška Vody se podívejte na stránku zájezdy Baška Voda.

Zájezdy Baška Voda, jedno z nejoblíbenějších letovisek Makarské riviéry, je ideálním místem pro vaši letní dovolenou u moře. Máte rádi široké oblázkové pláže, křišťálově čisté moře a kouzelnou atmosféru přímořských letovisek? Pak je pro vás letovisko Baška Voda jako stvořené! Užijte si skvělou zábavu a sport na rozlehlých plážích, kulturu a prohlídku četných památek ve městě nebo se vydejte na některé z mnoha fakultativních výletů do okolí, s nimiž spatříte nejen kulturní, ale také přírodní zajímavosti Chorvatska. Baška Voda to je jedinečné místo, kde se vaše letní dovolená stane nezapomenutelným zážitkem!

Zájezdy do letoviska Baška Voda

Toužíte poznat krásu Chorvatska a prožít skvělou dovolenou u moře? Pak se vydejte s našimi zájezdy do Baška Voda, kde si užijete skvělé podmínky pro sport, odpočinek i výlety za místní kulturou. Naše zájezdy do Baška Voda zahrnují jak leteckou, tak autobusovou i vlastní přepravu na místo, ubytování v hotelu nebo rodinném apartmánu, který vám poskytne veškerý komfort a pohodlí. Samozřejmostí je také možnost zajištění stravy. V naší nabídce naleznete jak zájezdy do Baška Voda se stravou all inclusive, tak zájezdy s polopenzí, snídaněmi či bez zajištění stravy.

Baška Voda, nádherné pláže a moře pod horami

Baška Voda, letovisko a krásné přístavní město rozkládající se nedaleko severně od Makarské, je nádherným místem skýtajícím četné vinice, olivové háje i krásné členité pobřeží s kouzelnou architekturou, která je pro chorvatské pobřeží typická. Poznejte nejkrásnější zákoutí města Baška Voda na zájezdech, navštivte jeho nejkrásnější památky a užijte si jedinečnou zábavu i sport na jeho širokých oblázkových plážích lemujících celé pobřeží. Přejeme vám krásnou dovolenou v Baška Voda.