Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Zlaté Písky

Nalezeno 98 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Zlaté Písky dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Zlaté Písky Bulharsko all inclusive. Líbí se vám dovolená Zlaté Písky v Bulharsku? Každý si jistě z mládí vzpomene na bulharské přímořské letovisko Zlaté Písky. I my vás chceme pozvat na dovolenou do jednoho z nejoblíbenějších a také nejluxusnějších letovisek Bulharska. V současné době patří zájezdy na Zlaté Písky opět k nejprodávanějším v celé Evropě. Zlaté Písky patří mezi luxusní letoviska, ceny jsou zde trochu vyšší než v jiných letoviscích Bulharska, ale dovolená na Zlatých Píscích je stále levnější než dovolená v jiných podobných turistických lokalitách jinde v Evropě.

Dovolená ve Zlatých Píscích

Zlaté Písky a dovolená, to je pohoda slunečných dní pod bulharským slunce, válení se na krásných písčitých plážích, koupání v teplém moři, luxusní hotely s kvalitními službami, večerní procházky po místní promenádě plné podniků s bohatým nočním životem a diskotékami. Nesmíme taky zapomínat na dovolené na Zlatých pískách na výlety za památkami, kterými Bulharsko oplývá. Vyberte si z naší bohaté nabídky zájezdů all inclusive na Zlaté Písky.

Zájezdy Zlaté Písky Bulharsko all inclusive. Kdo by ze starší generace neznal bulharské rekreační letovisko Zlaté Písky. Když se řeklo Bulharsko, většinou si člověk vybavil Zlaté Písky a jeho pláže kolem Černého moře. V současnosti jsou Zlaté Písky opět na výsluní zájmu turistů a zájezdy sem patří k nejprodávanějším zájezdům do Bulharska.  Ačkoli jsou zde ceny vyšší než v jiných letoviscích Bulharska, jsou zájezdy na Zlaté Písky levnější než zájezdy do jiných podobných lokalit jinde v Evropě.

Zájezdy na Zlaté Písky

Zájezdy na Zlaté Písky vás jistě nezklamou. Oblíbené letovisko Zlaté Písky se nachází asi 20 km severovýchodně od bulharského přístavního města Varny. Centrum letoviska se táhne do dáli těsně kolem pláže a vystupuje do zelených svahů s parkovou úpravou. Podél pláží vede pobřežní promenáda, po které jezdí minivláček, je lemována hotely, restauracemi a bary, obchody či krámky se suvenýry. Místní luxusní hotely jsou zasazeny do svahu a se vzorně udržovanou zelení, jsou přizpůsobeny i náročné klientele, většinou mají vlastní bazény, restaurace a stylové zábavní podniky, ve kterých můžete shlédnout bulharské folkloristické pořady, varieté či estrády. Je lepší vybírat zájezdy na Zlaté Písky do hotelů, které poskytují pobyty all inclusive, které vám zajistí nerušenou dovolenou v Bulharsku.

Zlaté pláže Zlatých Písků

Zlaté Písky jsou vyhlášené svou čtyři kilometry dlouhou pláží, která je považována za jednu z nejhezčích pláží Evropy. Nekonečný pruh písečné pláže dosahuje v některých místech šířky přes 100 m je tvořen zlatavým křemenným pískem plným drobných mušliček. Vstup do vody je podél celé pláže pozvolný, což ocení především rodiny s malými dětmi, moře vždy teplé, v sezóně dosahuje teplota vody až 26 °C. Na pláži najdete sprchy, dětské bazény s brouzdališti, půjčovny slunečníků a lehátek či sportovního vybavení. Pro své sportovní aktivity můžete využít místní tenisové kurty, sportovní hřiště nebo minigolf.

Na dovolené ve Zlatých Píscích můžete poznat i blízké okolí nebo se vydat na výlety. Výše v kopcích letovisko přechází do přírodní rezervace Zlaté Písky, které ideálním místem pro vaše procházky. Děti jistě ocení na zájezdech na Zlaté Písky blízký aqvapark s vodními atrakcemi. Doporučujeme taky pěší výlet ke klášteru Aladža monastýr vytesanému ve skalách. Můžete také vyrazit ze Zlatých Písků na výlety do nedalekých měst. Vydat se do Varny, uvidět místní přístav, pamětihodnosti nebo Delfinárium, zavítat do Burgasu či Nesebaru.