Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Svatý Vlas

Nalezeno 16 výsledků

Svatý Vlas dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Svatý Vlas Bulharsko all inclusive. Stále váháte, kam se letos vydat na letní dovolenou? Chcete ji prožít slunných plážích a přitom poznat jedinečnou krásu Bulharska? Pak je pro vaši dovolenou tím pravým místem letovisko Svatý Vlas! Užijete si dovolenou ve Svatém Vlasu, vodní sporty i romantické procházky na pobřeží, ničím nerušený odpočinek v klidných zátokách i nejrůznější výlety do malebného okolí. Na výletech v okolí Svatého Vlasu můžete navštívit krásná historická města se zajímavými památkami, vydat se na plavby lodí podél pobřeží Bulharska i turistické výšlapy do bulharského vnistrozemí.

Dovolená v Svatém Vlasu

Letní dovolená v letovisku Svatý Vlas, to je tradiční dovolená v Bulharsku. Objednejte si letecké zájezdy do Svatého Vlasu s pobytem v luxusním hotelu, zájezdy se stravou all inclusive nebo polopenzí a užijte si bezstarostnou dovolenou plnou slunce, odpočinku a nových zážitků. Zájezdy Svatý Vlas Bulharsko all inclusive. Málo známý Svatý Vlas, okouzlující lokalita Bulharska, která skýtá ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou plnou slunce, vodních radovánek i bohatého nočního života, je jednou z nejoblíbenějších letních destinací českých turistů. Svatý Vlas skýtá také výborné klimatické podmínky, které mají příznivý vliv na léčbu nejrůznějších onemocnění dýchacích cest. Užijete si zde také četné výlety do okolí, prohlídky krásných památek i procházky po pobřežní promenádě. Mezi zájezdy do Bulharska patří zájezdy do Svatého Vlasu k méně vyhledávaným, ale proto je v něm dovolená daleko klidnější.

Zájezdy na Svatý Vlas

Zaujalo vás toto malebné bulharské letovisko? Pak jste to právě vy, pro koho je na našich stránkách připravena široká nabídka nejrůznějších zájezdů, s nimiž prožijete krásnou dovolenou v malebné atmosféře Svatého Vlasu. Zájezdy na Svatý Vlas v sobě zahrnují vlastní i leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brna a Ostravy, ubytování v hotelu či rodinných apartmánech a také možnost zajištění stravy. Je na vás, zda zvolíte pobyt s polopenzí, snídaněmi či stravou all inclusive.

S našimi zájezdy do Svatého Vlasu si užijete komfortní ubytování na romantickém pobřeží a také nejrůznější služby, které jistě zpříjemní váš pobyt v bulharském středisku Svatý Vlas. Jedná se například o plavecké i dětské bazény, tenisové kurty, fitness i wellness centra, restaurace, bary a mnoho dalšího. Věříme, že si svou dovolenou ve Svatém Vlasu skvěle užijete!

Pláže v letovisku Svatý Vlas

Svatý Vlas je krásným letoviskem nacházejícím se nedaleko Slunečného pobřeží, historického města Nesebar a 40 km severně od města Burgas. Svatý Vlas se pyšní nejen příjemným klimatem, kouzelnou přírodou s horami, ale zejména pak nekonečnými písečnými a oblázkovými plážemi, které skýtají skvělé podmínky pro nejrůznější vodní sporty. Užijete si na zájezdech ve Svatém Vlasu plavání, windsurfing, jízdu na vodním skútru, potápění i šnorchlování, které zde mohou vyzkoušet i naprostí začátečníci. Pláže v tomto letovisku jsou opravdu kouzelné a díky pomalému svažování dna jsou skvělým místem pro dovolenou s malými dětmi.