Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat
1 2 3 4 5 Další

Destinace lokality Sozopol

Sozopol dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Sozopol Bulharsko all inclusive. Vydejte se v létě na zájezdy do Bulharska a poznejte Sozopol, klidné letovisko na pobřeží Černého moře. Dovolená v Sozopolu láká ročně turisty z nejrůznějších koutů světa svými nádhernými památkami, kulturními akcemi i nádhernými plážemi, které skýtají ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty, zejména pro potápění. V okolí města naleznete řadu potápěčských škol, které zpřístupňují potápění i úplným začátečníkům.

Dovolená v Sozopolu

Prožijte svou letní dovolenou v Sozopolu, využijte naší nabídky zájezdů a vydejte se poznat jedinečnou krásu města Sozopol. Součástí zájezdů do Sozopolu je letecká přeprava s odletem z Prahy, Brna a Ostravy, ubytování v hotelu či apartmánu a také možnost zajištění stravy. Sami si zvolíte, zda máte zájem o dovolenou nebo zájezd s pobytem all inclusive, polopenzi či snídaně. Věříme, že si z naší bohaté nabídky zájezdů vyberete a prožijete dovolenou v Sozopolu plnou odpočinku, slunce a nových zážitků.

Zájezdy Sozopol Bulharsko all inclusive. Starodávný Sozopol, nádherné historické město s bohatým kulturním životem, je velmi oblíbeným letoviskem Bulharska, které láká turisty unikátní architekturou, krásnými zahradami, nekonečnými písečnými plážemi i úžasným klidem, který skýtá ideální podmínky pro vaši jedinečnou dovolenou. Sozopol je pravým rájem pro romantiky, milovníky kultury, památek i vodních radovánek, kterých si zde užijete do sytosti. Krásné pláže skýtají ideální podmínky pro celou řadu vodních sportů i odpočinek pod slunečníkem.

Zájezdy do Sozopolu

Pokud toužíte prožít svou dovolenou na zájezdech v kouzelné atmosféře letoviska Sozopol, máme pro vás připravenou bohatou nabídku pobytových zájezdů. Zájezdy do Sozopolu v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brna nebo Ostravy, ubytování v apartmánu či hotelu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Můžete si vybrat mezi zájezdy do Sozopolu all inclusive, polopenzí, snídaněmi a pobytem bez stravy. Hotelové komplexy v Sozopolu se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží a svým klientům skýtají nejrůznější služby, které jistě zpříjemní váš pobyt zde. Jedná se například o plavecké bazény, sauny, masáže, fitness centra a mnoho dalších služeb.

Nádherné pláže v Sozopolu

V okolí Sozopolu naleznete hned několik krásných pláží, které skýtají ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru, windsurfing, vodní lyžování nebo třeba potápění, které je zde, díky četným potápěčským školám, přístupné i naprostým laikům. Na zájezdech v Sozopolu se můžete vydat koupat na krásnou hlavní pláž nacházející se nedaleko centra města nebo na další pláže v okolí města, které jsou díky pozvolnému svažování dna skvělým místem pro rodiny s dětmi. Bulharsko je také zemí s bohatou historii, unikátními historickými památkami a městy, nádhernou přírodou. Na dovolené v Sozopolu si můžete v hotelu objednat fakultativní výlety a poznat krásy Bulharska i bulharskou kulturu.