Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Slunečné pobřeží

Nalezeno 92 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Slunečné pobřeží dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Slunečné Pobřeží Bulharsko all inclusive. Letní dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku? Výborná volba. Objednejte si zájezdy na Slunečné pobřeží z naší bohaté nabídky zájezdů a prožijte kvalitní dovolenou na jednom z nejznámějších bulharských letovisek. Můžete si vybrat z různých typů zájezdů, pobyty se snídaní či polopenzí, pobyty bez stravy nebo pobyty se stravou all inclusive, které jsou nejvhodnější pro vaši bezstarostnou dovolenou. Na dovolenou na Slunečné pobřeží se můžete vydat vlastní dopravou, autokarem nebo si vyberte dopravu letecky, která vám zajistí daleko větší komfort cestování a ušetří váš čas.

Dovolená na Slunečném pobřeží

Na dovolené na Slunečném pobřeží vás přivítají krásné písčité pláže, které jsou bulharským rájem pro plážové lenošení, čisté teplé moře lákající ke koupání, luxusní hotely a apartmány s hotelovými službami na světové úrovni, zábavní podniky, bary a restaurace podávající jídla místní bulharské i světové kuchyně. Především vás však na dovolené na Slunečném pobřeží přivítá slunečnými dny a krásným pobřežím. Slunečné pobřeží je chloubou bulharských letovisek.

Zájezdy Slunečné pobřeží Bulharsko all inclusive. Proč na zájezdy na Slunečné pobřeží? Nejnavštěvovanější přímořská země československých turistů za socialismu? Jisto jistě Bulharsko, pláže Černého moře a bulharské letovisko Slunečné pobřeží. Dnes opět dobývají zájezdy na Slunečné pobřeží zpět své pozice v oblíbenosti turistů z celé Evropy kvalitními turistickými službami, příznivými cenami, mořem a slunečnými dny.

Zájezdy na Slunečné Pobřeží

Turistické středisko Slunečné pobřeží patří mezi nejznámějších hotelové a rekreační lokality v Bulharsku u Černého moře. Slunečné pobřeží, které se nachází 40 km od Burgasu a 5 km od Nesebaru, patří k nejoblíbenějším evropským přímořským letoviskům. Ačkoli je Slunečné Pobřeží poměrně blízko a bez problému sem přijedete vlastním autem, jsou mezi turisty oblíbené především letecké zájezdy na Slunečné pobřeží s pobytem all inclusive nebo zájezdy na Slunečné pobřeží s pobyty pro děti zdarma, které jsou zárukou vaši pohodové a ničím nerušené dovolené s plným komfortem služeb.

Hotely a pláže Slunečného Pobřeží

V moderním letovisku Slunečné pobřeží najdete luxusní hotely a apartmány, bary, noční kluby a vybrané restaurace. Slunečné pobřeží se během sezóny stává turistickým městem s rozvinutou turistickou infrastrukturou a naleznete zde, co byste na dovolené mohli potřebovat, obchody s potravinami, lékárny, polikliniky, obchůdky se suvenýry i české informační centrum. Udržovaná písčitá pláž dosahuje délky více než 7 km, kterou omývá čisté a teplé moře. Na dovolené na Slunečném pobřeží jistě oceníte pozvolna se svažující mořské dno u pobřeží, které je vhodné pro pobyty rodin s dětmi.

Na zájezdech na plážích Slunečného pobřeží naleznou děti množství skluzavek, houpaček, bazénů a atrakcí, které jim jistě udělají radost. Všem se pak nabízejí potřebné služby k příjemně strávenému odpočinku, jako například půjčovny slunečníků, lehátek, vodních kol, vodních lyží. Vybrané hotely Slunečného pobřeží tyto plážové služby zajišťují svým klientům zdarma. Vaši dovolenou na Slunečném Pobřeží, tak jako celou dovolenou v Bulharsku zpestří vyjížďky na koních, projížďky drožkou po městě, pěší výlet do blízkého Nesebaru nebo plavba lodí kolem pobřeží. Užijte si zájezdy na Slunečné Pobřeží.