Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář















Uložit a hledat

Ravda dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Ravda Bulharsko all inclusive. Krásná a ničím nerušená dovolená v Bulharsku? To je dovolená v Ravdě, příjemném letovisku u Černého moře! Užijete si na dovolené v Ravdě příjemné koupání v moři, odpočinek na krásných širokých plážích, romantické procházky městem, nákupy i fakultativní výlety do malebného okolí. Z Ravdy se na dovolené můžete vydat na místa jako je Slunečné pobřeží, Nesebar či Burgas, kde poznáte jedinečnou bulharskou kulturu s bohatým nočním životem i krásnými památkami.

Dovolená v Ravdě

Dovolená v Ravdě. Zaujalo vás kouzelné letovisko Ravda? Pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Ravdy, které v sobě zahrnují vlastní i leteckou přepravu, ubytování v rodinných apartmánech či hotelích a samozřejmě také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze i snídaní. Dovolená v Ravdě s našimi zájezdy, to je skvělý odpočinek od stresu všedních dní v Bulharsku.

Toužíte prožít klidnou a ničím nerušenou dovolenou v Bulharsku? Pak je pro vás tím pravým místem kouzelné letovisko Ravda, v němž se snoubí široké písečné pláže a teplé Černé moře s  malebnými městečky i nádhernou přírodou skýtající ideální podmínky pro lenošení i aktivní odpočinek. Na zájezdech do Ravdy můžete využít také nabídky nejrůznějších fakultativních výletů například na Slunečné pobřeží či do měst Burgas nebo Nesebar.

Zájezdy do Ravdy

Pokud toužíte po krásné dovolené právě v letovisku Ravda, máme pro vás připraveny pobytové zájezdy do Ravdy. Na zájezdy do Ravdy se můžete vydat vlastní dopravou, ale pro větší komfort cestování zvolte zájezdy do Ravdy s dopravou letecky. Můžete si vybrat ubytování v luxusním hotelu nebo rodinném penzionu, zájezdy do Ravdy se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či bez zajištění stravy. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Ravdy a užijte si krásnou dovolenou plnou nevšedních zážitků a ničím nerušeného odpočinku na nádherných plážích Bulharska!

Bulharský turistický ráj, letovisko Ravda

Ravda, krásné bulharské letovisko rozkládající se nedaleko historického města Nesebar, je velmi oblíbenou turistickou destinací zejména českých turistů. Krásné pláže, komfortní turistické zázemí a příznivé ceny, činí z Ravdy opravdový ráj turistů. Pokud se rozhodnete prožít svou dovolenou v Ravdě, jistě nebudete litovat. Užijete si na zájezdech v Ravdě nejrůznější vodní radovánky, jako je potápění, šnorchlování, vodní lyžování a mnoho dalších sportů, romantické procházky po pobřeží, prohlídky města s krásnými památkami i rušným nočním životem a také nejrůznější fakultativní výlety po Bulharsku.