Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Pomorie dovolená a zájezdy 2021 / 2022

Dovolená a zájezdy Pomorie Bulharsko all inclusive. Bulharské Pomorie je městečko jako stvořené pro prožití klidné a pohodové dovolené v Bulharsku. Pomorie se chlubí bahenními lázněmi se zázračnými účinky, krásnými plážemi s bílým a černým pískem. Při západu slunce se vám zatají dech při pohledu na velké, solné Pomorijské jezero, které je úchvatné i během dne. Dlouhá pěší zóna táhnoucí se městem a zeleným parkem je tím pravým místem pro odpočinkovou procházku za krásných večerů u Černého moře.

Dovolená v Pomorii

Vaši dovolenou do Pomorie si vyberte z různých typů zájezdů s vlastní nebo leteckou dopravou. Objednejte si zájezdy do Pomorie pro méně náročné klienty bez stravy, pobyty se snídaní nebo komfortní zájezdy se stravou all inclusive pro bezstarostnou dovolenou. V naší nabídce dovolené v Pomorii naleznete hotely, rodinné apartmány i luxusní resorty. Pomorie, to je báječná dovolená v Bulharsku. Využijte časové slevy a akce pro váš příjemnější nákup dovolené do Pomorie na našich internetových stránkách Kde prožít zaručeně klidnou a odpočinkovou dovolenou v Bulharsku? Rozhodně v bulharském letovisku Pomorie. Pomorie, to je kombinace dovolené na písečných plážích Černého moře i léčebných pobytů v místních lázních. Zájezdy do Pomorie jsou ideální pro rodiny s dětmi i seniory, ale také pro mladé cestovatele, kteří v centru města naleznou spoustu klubů, diskoték, obchůdku, restaurací a taveren s výhledem na moře.

Zájezdy do Pomorie

Vyberte a objednejte si z naší bohaté nabídky zájezdů do Pomorie u Černého moře. V naší nabídce zájezdů do Pomorie naleznete hotely a apartmány, dopravu letecky i vlastní, stravu all inclusive, polopenze i pobyty bez stravy. Luxusní hotely jsou vybaveny bazény, zahradami, hřišti, klimatizovanými pokoji, hotelovými restauracemi a hlavně příjemnou atmosférou. Pořádají animační programy pro dospělé i děti. Naše zájezdy do Pomorie pro dovolenou podle vašich představ. Vaše spokojená dovolená v Pomorii začíná právě u nás!

Léčivé účinky bahenních lázní v Pomorie

Bahenní lázně Pomorie patří mezi největší lázně toho druhu na celém Balkánském poloostrově. Pomorie láká své turisty na zájezdy bahenními lázněmi s železitým pískem, které mají ozdravné účinky na nervové a pohybové ústroji, gynekologická onemocnění a stavy po operacích a úrazech, v posledních letech pomáhá při léčení lupenky a řadě ekzému. Železitý písek a léčivé bahno najdete i jižní pláži Pomorie na pobřeží Černého moře.