Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kiten

Nalezeno 8 výsledků

Kiten dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Kiten Bulharsko all inclusive. Prožijte klidnou a odpočinkovou dovolenou v Kitenu, bulharském letovisku  na pobřeží Černého moře. Spatříte zde krásnou přírodu poloostrova Urdoviza, čisté pláže omývané vodami Černého moře, svěží borové lesy blahodárně působící na blahodárně na každého turistu. Kiten má svým návštěvníkům na dovolené co nabídnout. Písečné pláže v okolí Kitenu a pozvolný vstup do moře láká k pobytu především rodiny s malými dětmi a seniory, mladým zpestří zdejší pobyt zábava, o kterou se stará spousta restaurací, obchůdků a místních taveren v centru městečka či řada diskoték a zábavních podniků.

Dovolená v Kitenu

Dovolená v Kitenu. Využijte zájezdy do Kitenu a vyberte si z naší nabídky zájezdů leteckou nebo vlastní dopravu, stravu all inclusive nebo ubytování bez stravy, luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i bungalovy. Při výběru vaši dovolené do Kitenu využijte bohatých akcí a slev. Vaše spokojená dovolená v Kitenu začíná výběrem zájezdů do Bulharska u naší cestovní agentury.

Zájezdy Kiten Bulharsko all inclusive. Skutečný klid a odpočinek na dovolené? Vyberte si zájezdy do Kitenu v Bulharsku all inclusive pro poklidný pobyt. Přivítají vás písečné pláže s jemným pískem nebo romantické kamenité pláže pod skalnatými útesy. Na severní pláži se rozprostírá řada atrakcí, dětská, volejbalová nebo fotbalová hřiště, tobogány a klouzačky, naopak v oblasti jižní pláže je větší klid. Kiten vám dává možnost poznání Bulharska a výletů po místních památkách.

Zájezdy do Kitenu

Vaše dovolená v Kitenu začíná výběrem zájezdu na našich internetových stránkách. Vyberte si pobytové zájezdy do Kitenu. Najdete mezi nimi hotely i apartmány, dopravu letecky, autokarem i vlastní dopravu, ubytování se stravou all inclusive i bez stravy. Hotely v Kitenu nabízejí klimatizované pokoje, odpočinek u bazénů, hřiště pro vaše nejmenší, tenisové kurty nebo animační programy. Využijte při výběru zájezdu do Kitenu spoustu výhodných akcí a slev. Levně nakoupíte v kategorii Last minute zájezdy Bulharsko.

Proč právě na zájezd do Kitenu?

Bulharský Kiten, to nejsou jen krásné písečné pláže a koupání v Černém moři, ale je to také známé lázeňské středisko. Na zájezdy do Kitenu si turisté jezdí léčit dýchací a astmatické obtíže čerstvým přímořským ovzduším promíseným vzduchem z okolních borových a dubových lesů. Na kožní nemoci dělá dobře čistá mořská voda. Ve volném čase můžete na zájezdech v Kitenu rybařit nebo se potápět na otevřeném Černém moři či navštívit místní taverny a restaurace, které vás překvapí dobrou kuchyní a příjemnými cenami.