Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Černomorec

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Černomorec dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Černomorec Bulharsko all inclusive. Černomorec, kouzelné přístavní městečko rozkládající se na jihu Burgaského zálivu, je tím pravým místem, kde byste měli prožít svou dovolenou, pokud toužíte po krásných plážích, bohatém kulturním životě a bohaté nabídce výletů do blízkého okolí. Černomorec je opravdu krásným místem skýtajícím vše, co si jen od letní dovolené u moře můžete přát. Dovolená v letovisku Černomorec vás jistě okouzlí průzračností zdejšího moře, kouzelnými plážemi i jedinečnou atmosférou přístavního městečka, která vás zcela pohltí.

Dovolená v Černomorci. Užijte si krásnou dovolenou v Černomorci a poznejte krásu bulharského pobřeží! S našimi zájezdy do Černomorce prožijete nezapomenutelnou dovolenou v Bulharsku plnou zábavy, odpočinku a nových zážitků na místě, které si okamžitě zamilujete díky jeho přírodní i kulturní rozmanitosti. Dovolená v Černomorci se vám jistě vyplatí, ať už máte pobyt se snídani či zájezdy s all inclusive.

Dovolená v Bulharsku

Léto se kvapem blíží a vy stále váháte kde prožít letošní dovolenou v Bulharsku? Láká-li vás slunce, moře, čistý vzduch a spousta zábavy, pak je pro vás tím pravým místem bulharské letovisko Černomorec! Proměňte vaši dovolenou v jeden velký, skvělý zážitek na krásném pobřeží Bulharska! Poznejte zdejší města, nádhernou přístavní architekturu i jedinečnou přírodu, která vás zcela pohltí svým podmanivým kouzlem. Užijte si skvělou zábavu na plážích i v hotelových komplexech skýtajících kvalitní komfort služeb, ale také výletní plavby lodí, cyklistické vyjížďky do okolí či fakultativní výlety do nejrůznějších míst Bulharska!

Zájezdy do letoviska Černomorec

Toužíte-li po krásné a klidné dovolené u moře, pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Černomorce, s nimiž poznáte nejen krásu tohoto malebného městečka, ale užijete si také jedinečnou zábavu na plážích i ničím nerušený odpočinek v zahradách či ve stínu slunečníku na pobřeží. Zájezdy do letoviska Černomorec jsou mezi českými turisty velmi oblíbené a i přesto, že sem každoročně přijíždějí turisté z nejrůznějších koutů světa, Černomorec si stále zachovává své osobité kouzlo přístavního městečka. Na dovolené v Černomorci najdete krásné a moderní hotely, které poskytují vynikající služby, kvalitní ubytování i vynikající a pestrou stravu, i stravu all inclusive.

Pláže a volný čas v letovisku Černomorec

Černomorec, kouzelné bulharské letovisko rozkládající se při pobřeží Burgaského zálivu, skýtá opravdu nepřeberné množství možností, jak zde prožít svou dovolenou a volný čas. Užijte si jedinečné zážitky na písečných plážích při vodních sportech, jako je potápění, šnorchlování, vodní lyžování či windsurfing, vydejte se na turistické a cyklistické výlety do okolí nebo na prohlídku kouzelných zákoutí přístavního města Černomorec. Ke svým zájezdům do Černomorce si můžete samozřejmě přikoupit také fakultativní výlety do okolních letovisek či do zajímavých míst vnitrozemí.