Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Achtopol dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Achtopol all inclusive. Achtopol, malebné přímořské městečko Bulharska rozkládající se nedaleko Burgasu, je ideálním místem pro letní dovolenou strávenou u moře. Užijete si v Achtopolu nejen sport a turistiku, ale také romantické procházky po pobřeží, bohatý noční život v komfortních hotelových komplexech i prohlídku města s četnými památkami i restauracemi, v nichž můžete ochutnat zdejší kulinářské speciality připravované zejména z plodů moře. Dovolená v letovisku Achtopol je skvělou volbou pro rodiny s malými dětmi, které jistě ocení mírné svažování moře, mladé cestovatele i seniory. Na své si na dovolené all inclusive v Achtopolu přijde opravdu každý!

Dovolená v Achtopolu je velmi oblíbenou volbou nejen mezi českými, ale také zahraničními turisty, kteří se sem s chutí vracejí, aby si užili odpočinek i zábavu na krásných plážích. Vydejte se i vy na zájezdy za krásami Bulharska na zájezdy do Achtopolu, které si užijete plnými doušky dovolenou v jedinečném letovisku Achtopol.

Dovolená v Achtopolu

Bulharsko, rozmanitá země rozkládající se při pobřeží Černého moře, láká turisty zejména svou krásnou přírodou, která se snoubí s živou kulturou, která vás okouzlí svými památkami i četnými bary a letovisky s bohatým nočním životem. Jedním z těchto letovisek je kouzelné městečko Achtopol lemované těmi nejdelšími plážemi Bulharska! Dovolená v Achtopol je ideálním místem, pokud toužíte po vodních sportech, romantických procházkách kouzelnou přírodou či historických památkách, které vypraví příběhy barvité historie Bulharska.

Zájezdy do letoviska Achtopol

Prožijte jedinečnou dovolenou na plážích Bulharska a užijte si plnými doušky kouzelnou atmosféru přímořského letoviska Achtopol, které skýtá skvělou zábavu i výborný odpočinek na širokých písečných plážích s průzračným mořem! Zájezdy do Achtopolu v sobě zahrnují nejen leteckou přepravu, ale také komfortní ubytování na pobřeží a samozřejmě také možnost stravy, kterou si lze zvolit z nabídky all inclusive, polopenze a snídaní. Vydejte se na zájezdy do Achtopolu za krásami městečka a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Chcete za zájezd do Bulharska ušetřit? Tak hledejte mezi last minute zájezdy Bulharsko.

Pláže a volný čas v letovisku Achtopol

Vydáte-li se na zájezdy do Achtopolu, pak si užijete aktivní odpočinek na plážích, které skýtají ideální podmínky pro plavání, potápění, windsurfing i vodní lyžování, užijete si také relax ve stínu slunečníků či fakultativní výlety do okolních letovisek i vnitrozemí ostrova, kde můžete spatřit nejen krásnou přírodu, ale také krásná bulharská města s jedinečnými památkami. Na zájezdech v Achtopolu jeďte na výlet do Burgasu, Careva či Primorska, nebo se vydejte na výlet do nedalekého Turecka.