Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Britské Panenské ostrovy

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Lokality země Britské Panenské ostrovy

Britské Panenské ostrovy dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Britské panenské ostrovy. British Virgin Islands, neboli Britské panenské ostrovy, jsou nádherným souostrovím tropických ostrovů v Karibském moři, které učarovaly již nejednomu cestovateli. Nádherné široké pláže s bělostným pískem se zde snoubí s exotickou vegetací plnou květin, jejichž vůně se line celým ostrovem a láká ke klidnému odpočinku ve stínu palmových alejí. Na své si zde přijdou také milovníci sportu a pohybu, užijete si zde potápění, šnorchlování, windsurfing i turistiku, která skvěle oživí vaši dovolenou na Britských panenských ostrovech. Pobřežní letoviska skýtají samozřejmě také bohatý noční program i různé fakultativní výlety do okolí, s nimiž navštívíte nejzajímavější zákoutí tohoto souostroví.

Dovolená na Britských panenských ostrovech

S naší cestovní agenturou si rychle a pohodlně objednáte svůj pobytový zájezd, s nímž vás čeká dovolená na Britských panenských ostrovech v luxusních letoviscích, kde si užijete plnými doušky exotickou krásu Karibiku. Zájezdy na Britské panenské ostrovy vám jistě přinesou radost a odpočinek. Zájezdy Britské panenské ostrovy. Exotické Britské panenské ostrovy, jedna z mnoha britských zámořských kolonií, v níž se mísí kultura Evropy s tradicemi původních obyvatel. Jedinečné místo, které si přes všechen ruch a spěch moderního světa, stále zachovává svou kouzelnou atmosféru a úžasný klid tropického ráje Karibiku. Můžete si zde užít sport na širokých písečných plážích, turistické či cyklistické výlety do malebného okolí nebo, rušný noční život nebo jen tak relaxovat na slunných plážích lemovaných kokosovými palmami.

Zájezdy na Britské panenské ostrovy

Toužíte po krásné a ničím nerušené dovolené na plážích Karibiku, jež jsou obklopeny bujnou tropickou vegetací? Máme pro vás připraveny zájezdy na Britské panenské ostrovy, které jsou tím pravým místem pro váš odpočinek v exotice! V nabídce naší cestovní agentury naleznete výběr zájezdů na Britské panenské ostrovy od mnoha renomovaných českých cestovních kanceláří, s nimiž poznáte nevšední krásu ostrovů a užijete si nezapomenutelnou letní dovolenou v exotickém Karibiku. Součástí zájezdů na Britské panenské ostrovy jsou samozřejmě letenky s odlety z Prahy, komfortní ubytování v pobřežních letoviscích, některé hotelové služby a samozřejmě také možnost snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Hotely nabízejí svým klientům také možnost objednat si ke svému zájezdu fakultativní výlety nejen do nejrůznějších míst na pobřeží, ale také do kouzelného vnitrozemí Panenských ostrovů, kde můžete spatřit pravý život zdejších obyvatel.

Tropická krása Britských panenských ostrovů

Britské panenské ostrovy, neboli Virgin Islands, jsou nádherným souostrovím rozkládajícím se ve východní části Karibského moře, které již odedávna láká cestovatele, dobrodruhy, ale také piráty, po nichž zde zbyly potopené vraky lodí. Díky těmto vrakům a bohatému podmořskému životu je okolí Panenských ostrovů opravdovým rájem potápěčů. Můžete zde spatřit unikátní živočichy, krásné útesy nebo najít poklad v některé z potopených lodí. Vydejte na zájezdy na krásné Britské panenské ostrovy a poznejte krásu letovisek jako je Tortola, Virgin Gorda či Peter Island a proměňte své léto v nezapomenutelný zážitek.