Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Barbados

Nalezeno 25 výsledků
1 2 3 Další

Barbados dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Barbados all inclusive. Tropický ráj, v němž naleznete prvky britské architektury i nádhernou exotickou přírodou, to je ostrov Barbados! Nádherná perla Karibského moře rozkládající se na jeho východním konci je lemována nejen krásnými písečnými plážemi s palmami, ale také krásnými korálovými útesy a komfortními letovisky na pobřeží. Vydáte-li se prožít svou letní dovolenou na Barbados, jistě nebudete litovat! Užijete si na dovolené na Barbadosu adrenalin vodních sportů, bohatý noční život rušných letovišť, ale také romantické procházky či fakultativní výlety do krásného okolí.

Dovolená na Barbadosu vás přivede do oblíbených letovisek jako je Bridgetown, St. James, St. Peter, Rockley Beach a mnoha dalších, která skýtají vše, co si jen od své letní dovolené můžete přát. Součástí zájezdů na Barbados je samozřejmě letecká přeprava, ubytování a také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze i snídaní. Jen tak se stane vaše dovolená na Barbadosu splněným snem.

Zájezdy na Barbados

Oblíbený Barbados, tropický ostrov rozkládající se v nejvýchodnější části Karibiku, je kouzelným místem, jež kdysi bývalo britskou kolonií a dodnes si zachovává některé britské prvky. Díky tomu bývá někdy Barbados označován jako malá Anglie. Na zájezdech na Barbados najdete četné stavby i náměstí v britském stylu, ale také pozůstatky portugalského osídlení i mnoha dalších epoch barvitých dějin tohoto ostrova. Milovníci slunce a moře jistě naleznou zalíbení v krásných širokých plážích Barbadosu, které lemují nádherné korálové útesy s bohatým podmořským životem.

Dovolená na Barbados

Toužíte-li prožít krásnou dovolenou na Barbadosu, na tropickém ostrově skýtajícím kromě přírodních krás také kulturní památky, pak je pro vás ostrov Barbados jako stvořený! Využijte nabídky naší cestovní agentury a vyjdete se s našimi zájezdy na cestu za krásami Barbadosu a jeho osobitou kulturou. V naší nabídce naleznete pobytové zájezdy na Barbados, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí ostrova a užijete si komfort zdejších letovisek. Ke svým zájezdům na Barbados si můžete samozřejmě přikoupit také fakultativní výlety do dalších míst na pobřeží i do vnitrozemí ostrova, které skýtá krásné hory i malebné vesničky, kde poznáte pravé kouzlo Barbadosu.

Oblíbená letoviska Barbadosu

Okouzlující ostrov Barbados skýtá opravdu bohaté možnosti, jak zde prožít svou letní dovolenou. Můžete se vydat do pobřežních letovisek, kde si užijete vodní radovánky, zejména potápění a windsurfing, ale také mnoho dalších vodních sportů, procházky po pobřežních promenádách, bohatý kulturní program přímořských letovišť nebo můžete vyrazit na prohlídku krásných přístavních měst. Mezi nejoblíbenější letoviska pro zájezdy na Barbados patří například hlavní město Bridgetown, Rockley Beach, St. Lawrence, Hastings, St. James a St. Peter, která skýtají opravdu komfortní služby a výborné podmínky pro krásnou letní dovolenou na ostrově Barbados.