Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Aruba

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Aruba dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Aruba all inclusive. Karibská Aruba, to je panensky krásná příroda s písečnými plážemi i nádhernými horami, komfortní letoviska, která žijí svým vlastním životem i krásná města, kde poznáte osobitou tvář tohoto krásného karibského ostrova. Přemýšlíte-li kam se letos vydat na letní dovolenou, je dovolená na Arubě výbornou volbou! Užijete si na dovolené na Arubě cyklistické i turistické výlety do okolí, vodní radovánky na bělostných plážích i odpočinek ve stínu palem lemujících pobřežní promenády, které přímo lákají k dlouhým procházkám nejen při západu slunce.

Vydejte se s našimi zájezdy na Arubu na překrásný ostrov a užijte si dovolenou na Arubě plnou exotiky a výborného odpočinku od uspěchaného moderního světa. Čas dovolené na Arubě plyne svým vlastním tempem a jeho kouzelná atmosféře karibského ráje vás zcela okouzlí svým klidem prozářeným paprsky slunce i zvuky příboje tříštícího se o skály na pobřeží. Dovolená na Arubě je opravdu pro cestovatele, kteří si chtějí užít netradiční dovolenou v Karibiku.

Dovolená na Arubě

Láká vás prožít dovolenou na krásném ostrově v Karibiku, který by byl obklopen nádhernými bělostnými plážemi a korálovými útesy v průzračně čistém moři? Pak se vydejte na ostrov Aruba, v němž se snoubí neodolatelná krása přírody s luxusním turistickým zázemím, která dodá vaší letní dovolené veškerý komfort a pohodlí pro váš ničím nerušený pobyt. Aruba je skvělým místem pro milovníky turistiky, cyklistických výletů i vodních sportů, kteří si přijdou na své na členitém pobřeží s krásnými širokými plážemi a průzračným mořem plným korálů a pestrobarevných rybek.

Zájezdy na ostrov Aruba

Zaujal vás tento kouzelný ostrov Karibského moře? Pak je právě pro vás připravena nabídka pobytových zájezdů na Arubu, s nimiž poznáte na vlastní oči jedinečnou krásu tohoto ostrova a navštívíte jeho nejlepší letoviska. Zájezdy na Arubu z naší nabídky v sobě zahrnují komfortní leteckou přepravu s odlety z Prahy, ubytování v hotelových komplexech a některé z hotelových služeb včetně možnosti stravy. V nabídce naleznete jak zájezdy na Arubu se stravou all inclusive, tak i s polopenzí nebo pouze snídaněmi. Neváhejte, vyberte si zájezd, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům, a vydejte se za krásami ostrova Aruba! Nezapomenutelnou letní dovolenou na Arubě již máte na dosah ruky!

Karibské moře a pláže ostrova Aruba

Aruba, kouzelný ostrov Nizozemska rozkládající se nedaleko od severního pobřeží Venezuely, je velmi oblíbeným a vyhledávaným cílem turistů ze všech koutů světa. Nechte se i vy okouzlit jeho podmanivou krásou a prožijte dovolenou plnou slunce, nových zážitků a skvělého odpočinku. S našimi zájezdy navštívíte letoviska, jako je hlavní město Oranjestad, který je správním centrem ostrova, Palm Beach, Eagle Beach, San Nicolas či Surfside Beach, kde si užijete plnými doušky adrenalin surfování, ale také windsurfing, potápění či šnorchlování, které je v okolí ostrova úžasným zážitkem.