Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Antigua a Barbuda

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Lokality země Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Antigua a Barbuda all inclusive. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a nádhernými plážemi, ze kterých až přechází zrak? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Antigua a Barbuda, stát ve střední Americe, který leží na třech ostrovech Antigua, Barbuda a Redonda v Malých Antilách. Dovolená v Antigua a Barbuda je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků.

Zájezdy na Antigua a Barbuda si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci. Dovolená na Antigua a Barbuda je příjemné překvapení v podobě exotické, a pro turisty přívětivé země s mnohými krásami a idylickým prostředím. Pobřeží na východě Atlantiku a na západě Karibského moře je dlouhé 153 km a ostrovy mají teplé, tropické klima s vyrovnanými teplotami po celý rok.

Zájezdy Antigua a Barbuda

V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Antigua a Barbuda, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok, písečné pláže na pobřeží poklidného moře, korálové útesy a bohatý podmořský svět, příjemní a pohostinní lidé, rozmanitá příroda, ale i široká nabídka turistických aktivit, a díky tomu všemu jsou Antigua a Barbuda jednou z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších lokalit ve Střední Americe. Zájezdy na Antigua a Barbuda jsou opravdu skvělým zážitkem pro všechny turisty.

Dovolená Antigua a Barbuda

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce lodí po východním Atlantiku. Na dovolené na Antigua a Barbuda si totiž na své přijde každý. Dovolená v Antigua a Barbuda je rájem pro příznivce potápění, tyto místa jsou potápěči vyhledávána především díky průzračné vodě a nedotčenému podmořskému světu s pestrobarevnými korály a velkým množstvím vodních živočichů. Ve středisku najdete restaurace, bankomat, internetové kavárny i různá potápěčská centra.

Turisté v Antigue a Barbudě

Turistika stále zajišťuje více než polovinu HDP. Nízký počet turistů od roku 2000 zpomalil ekonomiku a znamenal napjatější státní rozpočet. Zemědělská produkce je zaměřena na domácí trh a je omezena malými zásobami vody na ostrovech a nedostatkem pracovních sil, které pracují raději za vyšší platy v turismu nebo na stavbách. Zemědělství Antiguy a Barbudy je orientováno na pěstování cukrové třtiny. Dále se pěstuje bavlna, ovoce a zelenina. Chová se dobytek a rybolov. Průmyslová výroba je zaměřena na montáž na vývoz a řemeslnou výrobu; hlavními produkty jsou lůžkoviny a elektronické součástky.