Zair Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-31%
Lyžování v Itálii se skipasy a polopenzí až na 6 dní

4 790 Kč 6 990 Kč TIP!

-39%
Výlet do adventní Paříže

1 690 Kč 2 790 Kč TIP!

Nalezeno 757 slev
Zair

Zair

Zájezdy Zair. Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Zair, ležící ve střední Africe. Zájezdy do Zairu jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxu a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Zájezdy do Zairu

Zdá se vám Zair jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Zairu je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Zairu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Cestovní ruch

Nejvhodnější dobou pro návštěvu území na sever od rovníku jsou měsíce prosinec a leden, na jih od rovníku je to červen a červenec. Přírodní mocnost centra Afriky střeží pět pokladnic živé i neživé přírody, zapsaných do seznamu světového přírodního dědictví pod ochranou UNESCO. Tři národní parky jsou soustředěny při východních hranicích země. Na severu, v sousedství Středoafrické republiky, leží chráněná oblast Garamba a v centru západu pak nepřístupná rezervace v povodí řeky Salonga. Kahuzi-Biega chrání porost tropického deštného lesa v okolí dvou vyhaslých vulkánů s populací 200-300 goril horských a dalších primátů. Přírodní rezervace Okapi chrání především asi 30 000 jedinců lesního příbuzného žiraf, okapi pruhované. Světoznámý park Virunga se nachází v „Měsíčných horách“ centrální Afriky v nadmořské výšce 800 až 5 000 m n.m.

Doporučené hotely: Zájezdy Zair 2014 / 2015

Další hotely v destinaci ZairTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce