VIVA ALMA


Kód zájezdu:

VIVA ALMA

Zájezdy Tunisko, Tunis - Djerba - Aghir, Krásný, velmi oblíbený a díky modernímu thalassoterapeutickému centru vyhledávaný hotelový komplex VIVA ALMA (VINCCI ALKANTARA THALASSA), který se skládá z centrální budovy a dvou bloků bungalovů se nachází přímo u dlouhé písečné pláže nedaleko centra městečka Midoun. Tento luxusní hotelový komplex uspokojí i náročnější klientelu. Poloha: 30 km od letiště, 22 km od města Houmt Souk, cca 5 km od městečka Midoun

Vybavení Hotelu VIVA ALMA
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace, restaurace á la carte, snack bar, bar, lobby bar, maurská kavárna, venkovní bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén se slanou vodou, vdětské brouzdaliště, moderní thalassoterapeutické centrum (druhé největší v Tunisku), několik obchůdků, animační programy po celý den, billiard, fitness centrum, volejbal, stolní tenis, dětské hřiště, masáže, sauna, pétanque, vodní aerobic, 3 tenisové kurty (během dne),šipky, miniklub.

Vybavení pokoje
Pohodlně a příjemně zařízené klimatizované pokoje jsou vybaveny kopelnou s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.
Pláž & plážový servis
Nachází se přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka s slunečníky jsou k zapůjčení zdarma, osušky oproti vratné kauci.

Stravování all inclusive v hotelu VIVA ALMA

Stravování v hotelu VIVA ALMA - All inclusive

Poznámka

Maximální obsazenost - tři dospělé osoby, dvě dospělé osoby + dítě.Uvedený zájezd je již vyprodán. Pro více informací, prosím, kontaktujte našeho operátora.


 

Tunisko, Tunis

Zde se dozvíte více informací o zemi Tunisko, Tunis

Zde se dozvíte více informací o lokalitě Djerba

Tento zájezd se nachází v kategorii:

Kontaktujte nás

  • Jméno a příjmení:
  • Váš Telefon:
  •  
  • Váš Email:

Váš dotaz:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)

Odeslat na e-mail

  • Váš Email:

Vaše poznámka:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)


Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce