Uruguay Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 135 slev
Uruguay

Uruguay

Zájezdy Uruguay. Zaujalo vás toto letovisko a rádi byste se o něm dozvěděli více? Uruguay je stát v Jižní Americe, sousedící na východě s Brazílií a na západě s Argentinou. Země je rozdělena do 19 departementů, proto si můžete vybrat to pravé místo pro vás. Zájezdy do Uruguaye si vás získají nejen díky naprosto skvělé atmosféře této země, ale i bohatým kulturním životem a spoustou další zábavy.

Zájezdy do Uruguaye

Uruguay má na výběr hned z 19 departementů, můžete si tak tedy vybrat místo, které vám bude přesně vyhovovat. Dovolená v Uruguayi vám zajisté splní všechna vaše očekávání, odpočinete si od každodenního stresu a nabijete se novou pozitivní energií. Zájezdy do Uruguaye jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této nádherné zemi.

Nezávislost Uruguaye

Na začátku 19. století celou Jižní Ameriku zachvátila válka za nezávislost. Nejznámější postavou celo-jihoamerického boje za nezávislost se stal Simón Bolívar, v Uruguayi pak José Gervasio Artigas. Španělé byli z Jižní Ameriky postupně vyhnáni a vzniklo mnoho nových nezávislých států. Území Uruguaye bylo zpočátku okupováno Brazílií, ale v roce 1828 vznikla na základě mírové dohody mezi Brazílii a Argentinou a za zprostředkování Velké Británie nezávislá Uruguayská republika. Svoji suverenitu musela Uruguay bránit hned po svém vzniku ve tzv. Velké válce v letech 1839-1851, původně občanské válce, do které však zasahovaly sousední Argentina a Brazílie.

Doporučené hotely: Zájezdy Uruguay 2014 / 2015

Další hotely v destinaci UruguayTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce