Ukrajina Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 150 slev
Ukrajina

Ukrajina

Zájezdy Ukrajina. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy na Ukrajinu vás zavedou až do státu, který se rozkládá ve východní Evropě a malou částí svého území zasahuje také do Asie. Na východě hraničí s Ruskem, na jihozápadě s Moldavskem, včetně neuznaného Podněstří, Rumunskem, na západě s Maďarskem, Slovenskem a Polskem, na severu s Běloruskem. Zájezdy na Ukrajinu vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a způsobem života, než jaký je vám známý a právě díky těmto faktorům byste si dovolenou v této lokalitě rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy na Ukrajinu

Zdá se vám Ukrajina jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená na Ukrajině je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy na Ukrajinu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Cestovní ruch Ukrajiny

Ukrajina je hojně navštěvovanou zemí, ročně ji navštíví přes 16 miliónů osob, převážně občanů Ruské federace. V roce 2010 se umístila na 8. příčce nejnavštěvovanějších zemí Evropy podle Světové turistické organizace. V současné době však stoupá i zájem u turistů z EU a USA, kteří sem přijíždějí spíše na „dobrodružnou“, aktivní dovolenou, zatímco pro Rusy je zejména Krym dlouho zavedenou odpočinkovou destinací, kam v létě jezdí dlouhé vlaky ze všech koutů Ruska. Území Ukrajiny je navštěvováno velmi nerovnoměrně, nejoblíbenější je dlouhodobě Krym s letovisky jako Jalta, Sevastopol či Sudak. Další zavedenou oblastí jsou Karpaty, hory Zakarpatské oblasti se i mezi českými turisty v posledních letech stávají téměř módou. Mezi dalšími cíli je nutno jmenovat Kyjev a další města s historickými památkami jako je Lvov, Černovice, Kamenec Podolský, Oděsa, Poltava, Černihov a další.

Doporučené hotely: Zájezdy Ukrajina 2014 / 2015

Další hotely v destinaci UkrajinaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce