Turkmenistán Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-42%
6 wellness dní pro dva v Jeseníkách

4 930 Kč 8 500 Kč TIP!

-56%
3 dny pro dva v rakouských Alpách

3 599 Kč 8 168 Kč TIP!

Nalezeno 453 slev
Turkmenistán

Turkmenistán

Zájezdy Turkmenistán. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy do Turkmenistánu vás zavedou až do turkického státu ve střední Asii, který na jihovýchodě sousedí s Afghánistánem, na jihozápadě s Íránem, na severovýchodě s Uzbekistánem, na severozápadě s Kazachstánem a na západě s Kaspickým mořem. Zájezdy do Turkmenistánu vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a způsobem života, než jaký je vám známý a právě díky těmto faktorům byste si dovolenou v této lokalitě rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Turkmenistánu

Zdá se vám Turkmenistán jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Turkmenistánu je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Turkmenistánu jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Dějiny Turkmenistánu

V 7. století př. n. l. bylo území součástí Baktrie. Od 3. století př.n.l. se stalo součástí Parthské říše. V 6. století připadlo území tureckému kalagátu. Od 8. století se do země postupně dostávali Arabové a začali šířit islám. Dnešní obyvatelé jsou potomky kočovných Turkmenů, kteří přišli v 11. století. Následné období je plné válek mezi jednotlivými kmeny o nadvládu nad územím.

Doporučené hotely: Zájezdy Turkmenistán 2014

Další hotely v destinaci TurkmenistánSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce