Svatý Martin Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 145 slev
Svatý Martin

Svatý Martin

Zájezdy Svatý Martin. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou ve Svatém Martinu? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři asi 250 km východně od Portorika, patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil a užít si perfektní zájezdy na Svatý Martin. Zájezdy na Svatý Martin jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy na Svatý Martin

Na Svatém Martinu se snoubí nádherná tropická příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená na Svatém Martinu je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů na Svatém Martinu se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy na Svatý Martin i vy!

Historie

Svatý Martin byl v roce 1493 objeven Kryštofem Kolumbem a byl jím pojmenován podle svatého Martina z Tours, jehož narozeniny jsou slaveny 11. listopadu. Původní jméno ostrova bylo „Soulinga“ nebo také město soli. Právě pro bohatství soli se o Svatého Martina zajímaly téměř všechny evropské koloniální mocnosti. Situace se nakonec ustálila v takovém stavu, kdy je ostrov dodnes rozdělen na severní část, podřízenou Francii , a jižní, podřízenou Nizozemsku.

Doporučené hotely: Zájezdy Svatý Martin 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Svatý MartinTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce