Svatý Martin Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Řím, Vatikán, Florencie na 4 dny a ubytování ve 4* hotelu

2 989 Kč 4 990 Kč TIP!

-33%
Poznávací zájezd na jih Francie

3 999 Kč 5 990 Kč TIP!

Nalezeno 517 slev
Svatý Martin

Svatý Martin

Zájezdy Svatý Martin. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou ve Svatém Martinu? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři asi 250 km východně od Portorika, patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil a užít si perfektní zájezdy na Svatý Martin. Zájezdy na Svatý Martin jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy na Svatý Martin

Na Svatém Martinu se snoubí nádherná tropická příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená na Svatém Martinu je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů na Svatém Martinu se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy na Svatý Martin i vy!

Historie

Svatý Martin byl v roce 1493 objeven Kryštofem Kolumbem a byl jím pojmenován podle svatého Martina z Tours, jehož narozeniny jsou slaveny 11. listopadu. Původní jméno ostrova bylo „Soulinga“ nebo také město soli. Právě pro bohatství soli se o Svatého Martina zajímaly téměř všechny evropské koloniální mocnosti. Situace se nakonec ustálila v takovém stavu, kdy je ostrov dodnes rozdělen na severní část, podřízenou Francii , a jižní, podřízenou Nizozemsku.

Doporučené hotely: Zájezdy Svatý Martin 2014

Další hotely v destinaci Svatý MartinSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce