Svatý Bartoloměj Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

-30%
Adventní zájezd za nákupy na trhy do Vánoční Wroclawi

720 Kč 930 Kč TIP!

Nalezeno 458 slev
Svatý Bartoloměj

Svatý Bartoloměj

Zájezdy Svatý Bartoloměj. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou ve Svatém Bartoloměji? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na toto zámořské společenství Francie v Karibském moři a užít si perfektní zájezdy do Svatého Bartoloměje. Je to jeden z ostrovů Malých Antil o rozloze 25 km² a jeho hlavním městem je Gustavia. Zájezdy do Svatého Bartoloměje jsou zárukou perfektně prožité dovolené.

Zájezdy do Svatého Bartoloměje

Ve Svatém Bartoloměji se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená ve Svatém Bartoloměji je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů ve Svatém Bartoloměji se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Svatého Bartoloměje i vy!

Historie Svatého Bartoloměje

Dne 8. října 2009 rozhodl svatobartolomějský parlament o záměru ostrova vystoupit z Evropské unie, jíž byl jakožto území Francie členem. Evropská rada vzala tento postoj na vědomí a rozhodnutím ze dne 29. října 2010 příslušným způsobem změnila Smlouvu o fungování EU s účinností k 1. lednu 2012. K tomuto datu pozbyl Svatý Bartoloměj statusu nejvzdálenějšího regionu EU a nabyl postavení tzv. zámořské země a území.

Doporučené hotely: Zájezdy Svatý Bartoloměj 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Svatý BartolomějTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce