Svatý Bartoloměj Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-56%
Luxusní 4* apartmány ve Vysokých Tatrách až pro 4 osoby

2 990 Kč 6 650 Kč TIP!

-46%
Slovenské Beskydy pro dva s bazénem a saunou

1 290 Kč 2 266 Kč TIP!

Nalezeno 529 slev
Svatý Bartoloměj

Svatý Bartoloměj

Zájezdy Svatý Bartoloměj. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou ve Svatém Bartoloměji? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na toto zámořské společenství Francie v Karibském moři a užít si perfektní zájezdy do Svatého Bartoloměje. Je to jeden z ostrovů Malých Antil o rozloze 25 km² a jeho hlavním městem je Gustavia. Zájezdy do Svatého Bartoloměje jsou zárukou perfektně prožité dovolené.

Zájezdy do Svatého Bartoloměje

Ve Svatém Bartoloměji se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená ve Svatém Bartoloměji je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů ve Svatém Bartoloměji se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Svatého Bartoloměje i vy!

Historie Svatého Bartoloměje

Dne 8. října 2009 rozhodl svatobartolomějský parlament o záměru ostrova vystoupit z Evropské unie, jíž byl jakožto území Francie členem. Evropská rada vzala tento postoj na vědomí a rozhodnutím ze dne 29. října 2010 příslušným způsobem změnila Smlouvu o fungování EU s účinností k 1. lednu 2012. K tomuto datu pozbyl Svatý Bartoloměj statusu nejvzdálenějšího regionu EU a nabyl postavení tzv. zámořské země a území.

Doporučené hotely: Zájezdy Svatý Bartoloměj 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Svatý BartolomějTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce