Svatý Bartoloměj Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-32%
Řecko Zakynthos letecky s all-inclusive až na 12 dní

13 990 Kč 20 690 Kč TIP!

-52%
3 wellness dny pro dva v Adršpašských skalách

3 960 Kč 8 170 Kč TIP!

Nalezeno 637 slev
Svatý Bartoloměj

Svatý Bartoloměj

Zájezdy Svatý Bartoloměj. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou ve Svatém Bartoloměji? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na toto zámořské společenství Francie v Karibském moři a užít si perfektní zájezdy do Svatého Bartoloměje. Je to jeden z ostrovů Malých Antil o rozloze 25 km² a jeho hlavním městem je Gustavia. Zájezdy do Svatého Bartoloměje jsou zárukou perfektně prožité dovolené.

Zájezdy do Svatého Bartoloměje

Ve Svatém Bartoloměji se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená ve Svatém Bartoloměji je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů ve Svatém Bartoloměji se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Svatého Bartoloměje i vy!

Historie Svatého Bartoloměje

Dne 8. října 2009 rozhodl svatobartolomějský parlament o záměru ostrova vystoupit z Evropské unie, jíž byl jakožto území Francie členem. Evropská rada vzala tento postoj na vědomí a rozhodnutím ze dne 29. října 2010 příslušným způsobem změnila Smlouvu o fungování EU s účinností k 1. lednu 2012. K tomuto datu pozbyl Svatý Bartoloměj statusu nejvzdálenějšího regionu EU a nabyl postavení tzv. zámořské země a území.

Doporučené hotely: Zájezdy Svatý Bartoloměj 2014

Další hotely v destinaci Svatý BartolomějSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce