Salvador Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Šumava s neomezeným wellness a slevou na skipasy

2 990 Kč 5 000 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 175 slev
Salvador

Salvador

Salvador, jeden z nejmenších a také nejméně navštěvovaných států Ameriky. Ačkoli si mnozí vzpomínají na tragické zprávy z osmdesátých let 20. století, je dnes Salvador poměrně bezpečnou zemí. Pobytové i poznávací zájezdy jsou bezpečné, neboť hotely i průvodci se snaží zajistit svým turistům bezpečnost a klid na jejich dovolené za poznáním této středoamerické země. Salvador má také co turistům ukazovat. Většinou jsou to památky z předkolumbovského období, z doby španělské koloniální nadvlády, pláže Tichého oceánu, přírodní krásy mořského pobřeží i hornatého tropického vnitrozemí. Mnoho turistů přivádí do země pocit neotřelosti, exotického neznáma, mystika Mayů a výborné podmínky pro surfing, které poskytují vlny Pacifiku.

Pobytové zájezdy do Salvadoru

Pobytové zájezdy do Salvadoru směřují především do hotelových komplexů na pobřeží Tichého oceánu. Jsou to nové moderní hotely a apartmány poskytující většinou služby all inclusive. Hotely disponují vlastními plážemi pokrytého černým sopečným pískem, často bývají od otevřeného oceánu odděleny přírodními nebo umělými bariérami, chránící pláže před vlnami Pacifiku. K základnímu vybavení hotelů patří sladkovodní bazény i bazény s mořskou vodou a kvalitní restaurace. Oblíbenou aktivitou je surfování na příbojových vlnách nebo mořský kajak. Vše si můžete vypůjčit v ceně all inclusive tak jako sportovní či plážové potřeby. Z hotelů na pobřeží můžete vyrážet na výlety po památkách a archeologických nalezištích tajuplné mayské kultury nebo navštívit hlavní město San Salvador.

Poznávací zájezdy do Salvadoru

Velmi oblíbené jsou poznávací zájezdy do Salvadoru, které jsou často kombinované s pobyty v okolních středoamerických státech. Shlédnete památky a zajímavosti Salvadoru, Guatemaly a Hondurasu. Poznáte hlavní město Salvadoru San Salvador, v Guatemale uvidíte sopku El Água, středověké španělské koloniální město Antigua, které je zapsáno na seznamu památek UNESCO, vysokohorské jezero Atitlán, pyramidy a chrámy města Tikal, které bylo pravděpodobně hlavním městem Mayské říše s 100.000 obyvateli. Další mayské město Copán zapsané na seznamu UNESCO navštívíte v Hondurasu. Navštivte i vy Střední Ameriku a Salvador a vydejte se po stopách dávné a zapomenuté civilizace Mayů. Ze zájezdu si dovezete mnoho krásných vzpomínek na dovolenou i upomínkových předmětů, vyráběných ručně tradičními řemeslnými postupy.

Doporučené hotely: Zájezdy Salvador 2014 / 2015

Další hotely v destinaci SalvadorTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce