Rodrigues Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-46%
Romantický Rožmberk nad Vltavou na 3 dny pro dva

1 590 Kč 2 938 Kč TIP!

-50%
Vinařská Pálava s aquaparky Pasohlávky a Laa an der Thaya

1 990 Kč 3 860 Kč TIP!

Nalezeno 629 slev
Rodrigues

Rodrigues

Zájezdy Rodrigues. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Rodrigues, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok, písečné pláže na pobřeží poklidného moře, korálové útesy a bohatý podmořský svět, příjemní a pohostinní lidé, rozmanitá příroda, ale i široká nabídka turistických aktivit, a díky tomu všemu je Rodrigues jednou z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších lokalit Indického oceánu. Zájezdy na Rodrigues jsou opravdu cestou do ráje.

Zájezdy na Rodrigues

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce lodí po vodách Indického oceánu. Na dovolené na Rodrigues si totiž na své přijde každý. Zájezdy na Rodrigues jsou rájem pro příznivce potápění, tyto místa jsou potápěči vyhledávána především díky průzračné vodě a nedotčenému podmořskému světu s pestrobarevnými korály a velkým množstvím vodních živočichů.

Zajímavosti Rodrigues

Ostrov přitahuje turisty z celého světa především tím, že je místem s nedotčenou masovou turistikou a moderní civilizací. V okolí ostrova se nachází několik vraků lodí. Nejslavnějším je britská loď Trio z r. 1846, která se plavila z Kalkaty a narazila na korálový útes. Pasažéři a posádka hledali záchranu na ostrově Ile aux Chats. Ostrov je rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování. Zázraky podmořského života jsou k vidění již v hloubkách 15 - 25 m, což jsou ideální podmínky jak pro zkušené potápěče, ale i pro začátečníky. Vyskytují se zde obrovské carangues - mořské želvy, pestré tropické ryby a překrásné korálové zahrady. Vhodná místa k potápění jsou u Pointe Coton a Pointe Roche Noire na východním pobřeží a také Pointe Palmiste na pobřeží západním. Vyhledávané je Baladirou u Pointe aux Cornes. Na ostrově jsou potápěčská centra s kurzy potápění pro začátečníky i různě pokročilé.

Doporučené hotely: Zájezdy Rodrigues 2014 / 2015

Další hotely v destinaci RodriguesAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce