Rodrigues Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 178 slev
Rodrigues

Rodrigues

Zájezdy Rodrigues. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Rodrigues, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok, písečné pláže na pobřeží poklidného moře, korálové útesy a bohatý podmořský svět, příjemní a pohostinní lidé, rozmanitá příroda, ale i široká nabídka turistických aktivit, a díky tomu všemu je Rodrigues jednou z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších lokalit Indického oceánu. Zájezdy na Rodrigues jsou opravdu cestou do ráje.

Zájezdy na Rodrigues

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce lodí po vodách Indického oceánu. Na dovolené na Rodrigues si totiž na své přijde každý. Zájezdy na Rodrigues jsou rájem pro příznivce potápění, tyto místa jsou potápěči vyhledávána především díky průzračné vodě a nedotčenému podmořskému světu s pestrobarevnými korály a velkým množstvím vodních živočichů.

Zajímavosti Rodrigues

Ostrov přitahuje turisty z celého světa především tím, že je místem s nedotčenou masovou turistikou a moderní civilizací. V okolí ostrova se nachází několik vraků lodí. Nejslavnějším je britská loď Trio z r. 1846, která se plavila z Kalkaty a narazila na korálový útes. Pasažéři a posádka hledali záchranu na ostrově Ile aux Chats. Ostrov je rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování. Zázraky podmořského života jsou k vidění již v hloubkách 15 - 25 m, což jsou ideální podmínky jak pro zkušené potápěče, ale i pro začátečníky. Vyskytují se zde obrovské carangues - mořské želvy, pestré tropické ryby a překrásné korálové zahrady. Vhodná místa k potápění jsou u Pointe Coton a Pointe Roche Noire na východním pobřeží a také Pointe Palmiste na pobřeží západním. Vyhledávané je Baladirou u Pointe aux Cornes. Na ostrově jsou potápěčská centra s kurzy potápění pro začátečníky i různě pokročilé.

Doporučené hotely: Zájezdy Rodrigues 2014 / 2015

Další hotely v destinaci RodriguesTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce