Olympská riviéra Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-46%
Romantika u Červené Lhoty a 3 dny relaxace pro dva

1 990 Kč 3 668 Kč TIP!

-67%
Hostýnské Vrchy s wellness procedurami pro dva

1 990 Kč 5 830 Kč TIP!

Nalezeno 484 slev
Olympská riviéra Řecko

Olympská riviéra

Zájezdy Olympská riviéra Řecko all inclusive. Olympská riviéra rozkládající se bezprostředně pod majestátní horou Olymp láká každoročně turisty z nejrůznějších koutů světa, aby zde prožili svou letní dovolenou plnou slunce, odpočinku na plážích i bohatého nočního života místních letovisek. Nechte se i vy okouzlit jedinečnou krásou Olympské riviéry a mytologií starého Řecka! Olympská riviéra je skvělým místem pro potápění, výlety lodí, turistiku a mnoho dalších aktivit, které jistě zpříjemní váš pobyt zde. Nekonečné pláže, spousta slunce a příjemní obyvatelé, to je Olympská riviéra!

Zájezdy na Olympskou riviéru

Zájezdy na Olympskou riviéru vás přivedou pod Olymp. Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku nejrůznějších pobytových zájezdů, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek Olympské riviéry. Zájezdy na Olympskou riviéru v sobě zahrnují přepravu letecky, ubytování v komfortním hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Objednejte si zájezdy na Olympskou riviéru se stravou all inclusive, polopenzí či pobyt bez zajištění stravy. Hotely na Olympské riviéře navíc nabízejí svým klientům nejrůznější služby, jako je například možnost využití plaveckých i dětských bazénů, tenisových kurtů, fitness či wellness center, ale také možnost výletů do malebného okolí, které budou jistě zpestřením vašeho pobytu v Řecku.

Letoviska a pláže pod řeckým Olympem

Olympská riviéra to jsou nekonečné pláže s jemným pískem, komfortní letoviska s bohatým nočním životem a spousta slunce, které prozáří celou vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a vydejte se poznat jedinečnou krásu letovisek, jako je Dion, Leptokaria, Nei Pori, Neos Panteleimon, Paralia Korinou, Paralia Katerinis či Platamonas, které skýtají ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou! Užijete si zde potápění, surfing, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších vodních radovánek, výlety lodí, turistiku i výlety do krásného okolí. Olympská riviéra je skvělým místem, kde si přijdou na své turisté každého věku i rodiny s dětmi!

Doporučené hotely: Zájezdy Olympská riviéra Řecko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Olympská riviéra ŘeckoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce