Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-32%
Řecko Zakynthos letecky s all-inclusive až na 12 dní

13 990 Kč 20 690 Kč TIP!

-33%
Poznávací zájezd na jih Francie

3 999 Kč 5 990 Kč TIP!

Nalezeno 535 slev

Doporučené hotely: Zájezdy Olympská riviéra Řecko 2014

Sun Beach Olympská riviéra Nei Pori

Řecko - Olympská riviéra
Nei Pori

Sun Beach

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: polopenze
 • Cena od: 16 990 Kč -21% (21 600 Kč)
Efi studia Olympská riviéra Nei Pori

Řecko - Olympská riviéra
Nei Pori

Efi studia

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: bez stravy
 • Cena od: 13 100 Kč (Konečná cena)
San Panteleimon Olympská riviéra Neos Panteleimon

Řecko - Olympská riviéra
Neos Panteleimon

San Panteleimon

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: polopenze
 • Cena od: 16 990 Kč -21% (21 500 Kč)

Olympská riviéra Zájezdy 2014

Olympská riviéra Řecko

Olympská riviéra

Zájezdy Olympská riviéra Řecko all inclusive. Olympská riviéra rozkládající se bezprostředně pod majestátní horou Olymp láká každoročně turisty z nejrůznějších koutů světa, aby zde prožili svou letní dovolenou plnou slunce, odpočinku na plážích i bohatého nočního života místních letovisek. Nechte se i vy okouzlit jedinečnou krásou Olympské riviéry a mytologií starého Řecka! Olympská riviéra je skvělým místem pro potápění, výlety lodí, turistiku a mnoho dalších aktivit, které jistě zpříjemní váš pobyt zde. Nekonečné pláže, spousta slunce a příjemní obyvatelé, to je Olympská riviéra!

Zájezdy na Olympskou riviéru

Zájezdy na Olympskou riviéru vás přivedou pod Olymp. Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku nejrůznějších pobytových zájezdů, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek Olympské riviéry. Zájezdy na Olympskou riviéru v sobě zahrnují přepravu letecky, ubytování v komfortním hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Objednejte si zájezdy na Olympskou riviéru se stravou all inclusive, polopenzí či pobyt bez zajištění stravy. Hotely na Olympské riviéře navíc nabízejí svým klientům nejrůznější služby, jako je například možnost využití plaveckých i dětských bazénů, tenisových kurtů, fitness či wellness center, ale také možnost výletů do malebného okolí, které budou jistě zpestřením vašeho pobytu v Řecku.

Letoviska a pláže pod řeckým Olympem

Olympská riviéra to jsou nekonečné pláže s jemným pískem, komfortní letoviska s bohatým nočním životem a spousta slunce, které prozáří celou vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a vydejte se poznat jedinečnou krásu letovisek, jako je Dion, Leptokaria, Nei Pori, Neos Panteleimon, Paralia Korinou, Paralia Katerinis či Platamonas, které skýtají ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou! Užijete si zde potápění, surfing, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších vodních radovánek, výlety lodí, turistiku i výlety do krásného okolí. Olympská riviéra je skvělým místem, kde si přijdou na své turisté každého věku i rodiny s dětmi!

Hotely v destinaci Olympská riviéra ŘeckoSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce