Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-33%
Poznávací zájezd na jih Francie

3 999 Kč 5 990 Kč TIP!

-38%
Až 5 dní pro dva v samém srdci Moravského krasu

1 560 Kč 2 536 Kč TIP!

Nalezeno 566 slev

Doporučené hotely: Zájezdy Polsko 2014

Amber Baltic Hotel Baltské moře

Polsko - Baltské moře

Amber Baltic Hotel

 • Doprava: vlastní
 • Odlet z:
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 4 490 Kč (Konečná cena)
Cesta za poznáním Malopolska Poznávací zájezd

Polsko - Poznávací zájezd

Cesta za poznáním...

 • Doprava: autobusem
 • Odlet z:
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 4 790 Kč (Konečná cena)
Villa Martini Baltské moře

Polsko - Baltské moře

Villa Martini

 • Doprava: vlastní
 • Odlet z:
 • Strava: polopenze
 • Cena od: 3 290 Kč -67% (9 990 Kč)

Polsko Zájezdy 2014

Polsko

Polsko

Plánujete prožít letní dovolenou v zahraničí, ale nechcete cestovat tisíce kilometrů do vzdálených letovišť? Pak prožijte svou letní dovolenou v Polsku! Kouzelná příroda s národními parky i chráněnými oblastmi, historická města s unikátními kulturními památkami a rozsáhlá jezera lemovaná letovisky se zde snoubí s příjemnou atmosférou, která prostoupí celou vaši dovolenou v Polsku. Užijete si zde nejen turistiku či cyklistické výlety, ale také odpočinek u vody nebo prohlídku hradů, zámků a krásných měst s četnými restauracemi, kde můžete ochutnat místní speciality.

Zájezdy do Polska

Letní dovolená v Polsku má oproti jiným turistickým lokalitám hned několik výhod. Pohodlně sem dojedete vlastním autem, díky čemuž můžete kdykoliv vyrazit na výlety do okolí, nemusíte vyřizovat žádné cestovní doklady, stačí vám pouze občanský průkaz a domluvíte se jednoduše česky. Tak proč neprožít svou dovolenou právě v Polsku! Naše cestovní agentura pro vás připravila zájezdy do Polska, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí této země. S našimi zájezdy si zajistíte nejen kvalitní ubytování, ale také možnost stravy all inclusive, polopenze, snídaní nebo možnost pobytu bez stravy. Je na vás, čemu dáte přednost.

Baltské moře, jezera a města Polska

Polsko skýtá nejen krásné hory a rozsáhlé nížiny, ale také letoviska při pobřeží Baltského moře poskytující komfortní turistické zázemí i výborné podmínky pro plavání i nejrůznější vodní sporty. Oblíbená jsou letoviska kolem polských jezer, asi nejznámější jsou Mazurská jezera. Mezi nejoblíbenější letoviska této země patří Ustronie Morskie, Lukecin, Mrzeżyno, krásné lázeňské město Świnoujście a mnoho dalších, v nichž si užijete skvělou a ničím nerušenou dovolenou. Můžete také navštívit krásná polská města ve vnitrozemí jako je Varšava, Lodž, Wroclav či královské město Krakow, skýtající bohatý kulturní život i unikátní památky, které rozhodně stojí za vidění.

Hotely v destinaci PolskoSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce