Polsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 144 slev
Polsko

Polsko

Plánujete prožít letní dovolenou v zahraničí, ale nechcete cestovat tisíce kilometrů do vzdálených letovišť? Pak prožijte svou letní dovolenou v Polsku! Kouzelná příroda s národními parky i chráněnými oblastmi, historická města s unikátními kulturními památkami a rozsáhlá jezera lemovaná letovisky se zde snoubí s příjemnou atmosférou, která prostoupí celou vaši dovolenou v Polsku. Užijete si zde nejen turistiku či cyklistické výlety, ale také odpočinek u vody nebo prohlídku hradů, zámků a krásných měst s četnými restauracemi, kde můžete ochutnat místní speciality.

Zájezdy do Polska

Letní dovolená v Polsku má oproti jiným turistickým lokalitám hned několik výhod. Pohodlně sem dojedete vlastním autem, díky čemuž můžete kdykoliv vyrazit na výlety do okolí, nemusíte vyřizovat žádné cestovní doklady, stačí vám pouze občanský průkaz a domluvíte se jednoduše česky. Tak proč neprožít svou dovolenou právě v Polsku! Naše cestovní agentura pro vás připravila zájezdy do Polska, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí této země. S našimi zájezdy si zajistíte nejen kvalitní ubytování, ale také možnost stravy all inclusive, polopenze, snídaní nebo možnost pobytu bez stravy. Je na vás, čemu dáte přednost.

Baltské moře, jezera a města Polska

Polsko skýtá nejen krásné hory a rozsáhlé nížiny, ale také letoviska při pobřeží Baltského moře poskytující komfortní turistické zázemí i výborné podmínky pro plavání i nejrůznější vodní sporty. Oblíbená jsou letoviska kolem polských jezer, asi nejznámější jsou Mazurská jezera. Mezi nejoblíbenější letoviska této země patří Ustronie Morskie, Lukecin, Mrzeżyno, krásné lázeňské město Świnoujście a mnoho dalších, v nichž si užijete skvělou a ničím nerušenou dovolenou. Můžete také navštívit krásná polská města ve vnitrozemí jako je Varšava, Lodž, Wroclav či královské město Krakow, skýtající bohatý kulturní život i unikátní památky, které rozhodně stojí za vidění.

Doporučené hotely: Zájezdy Polsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci PolskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce