Peru Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Silvestrovský pobyt v Harrachově s wellness

3 990 Kč 6 600 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 143 slev
Peru

Peru

Dopřejte si luxusní dovolenou v Peru strávenou v prostředí s bohatou historií, nedotknutelnou přírodou a stálými tradicemi místních lidí. Peru, patřilo v minulosti díky Inkům mezi nejmocnější a nejbohatší indiánské státy v Jižní Americe, a proto zde v dnešní době můžete najít mnoho nedotčených historických pozoruhodností, které byly po celá staletí skryty před zraky v tropických pralesích a v nedostupných horách.

Zájezdy do Peru

Vydejte se s námi na zájezdy do Peru a poznejte tak každičký kousek této nevyzpytatelné země. S každým naším zájezdem máte možnost si i objednat fakultativní výlet, jako je plavba po jezeře Titicaca nebo s námi zdolat nejvyšší horu pohoří And Huascarán. Další naší nabídkou jsou také zájezdy do hlavního města Peru Lima, kde navštívíte nejstarší univerzitu v Latinské Americe San Marcos, nejstarší a nejznámější náměstí Plaza de Armas, majestátní muzeum s artefakty historie Peru a Limy Museum of the Nation, absolutní centrum nacházející se v historickém jádru Limy Plaza Mayor of Lima a mnoho dalších. Letecké zájezdy do Peru jsme pro vás připravili s polopenzí, se stravou all inclusive nebo pouze se snídaní.

Krásy impozantní Země Inků

S našimi zájezdy do Peru můžete obdivovat důmyslnost předkolumbovské kultury a prozkoumávat celé dědictví původního obyvatelstva, především starobylé incké hlavní město Cuzco. Provedeme vás legendární starověkou stezkou přinášející pocit posledních inckých vládců prchajících před španělskými conquistadory, která vás dovede přímo do ztraceného města Inků, Machu Picchu. Nenecháme vám ani ujít nezapomenutelný pohled na unikátní jezero Titicaca rozkládající se na nejvýše položeném místě s pravidelnou lodní přepravou.

Doporučené hotely: Zájezdy Peru 2014 / 2015

Peruánská Odyssea  Poznávací zájezd

Peru - Poznávací zájezd

Peruánská Odyssea

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 71 191 Kč -11% (79 990 Kč)
To nejlepší z Peru a Bolívie  Poznávací zájezd

Peru - Poznávací zájezd

To nejlepší z Per...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: dle programu
  • Cena od: 79 201 Kč -11% (88 990 Kč)

Další hotely v destinaci PeruTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce