Nová Kaledonie Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-45%
Orlík pro dva na 3 dny s neomezeným wellness

2 990 Kč 5 400 Kč TIP!

-46%
Rožmberk nad Vltavou s wellness na 3 dny pro dva

1 590 Kč 2 938 Kč TIP!

Nalezeno 568 slev
Nová Kaledonie

Nová Kaledonie

Zájezdy Nová Kaledonie. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Nové Kaledonii? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na tento zámořský department Francie v Tichém oceánu a užít si perfektní zájezdy do Nové Kaledonie. Je to jeden z ostrovů Komorského souostroví o rozloze 19 103 km² a jeho správním střediskem je Nouméa. Ostrov se skládá z několika provincií, proto nehrozí, že byste si nevybrali to pravé místo přesně pro vás. Zájezdy do Nové Kaledonie jsou zárukou perfektně prožité dovolené.

Zájezdy do Nové Kaledonie

V Nové Kaledonii se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Nové Kaledonii je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Nové Kaledonii se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Nové Kaledonie i vy!

Dějiny Nové Kaledonie

Původní obyvatelstvo ostrovů tvořili Melanésané. Ostrov Nová Kaledonie objevil v roce 1774 při své druhé plavbě James Cook a v roce 1853 jej anektovala Francie. Byla využívána jako trestanecká kolonie. Od roku 1946 do 1999 byla Nová Kaledonie zámořským územím Francie, od té doby je správní korporace sui generis. Dvěma smlouvami získala značnou vlastní autonomii s možností vyhlášení nezávislosti uzákoněnou francouzským Národním shromážděním. Okolo roku 2014 se má konat referendum o případné nezávislosti.

Doporučené hotely: Zájezdy Nová Kaledonie 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Nová KaledonieAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Zobrazit všechny akce