Norsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Termály Bešeňová v hotelu Flora pro dva

2 940 Kč 4 900 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 584 slev
Norsko

Norsko

Norsko je malebná země, která své turisty zaujímá především díky svým přírodním krásám. Nádherné fjordy, které se staly nejznámějším symbolem země, spojují přímořskou krajinu s mořskými zálivy, díky kterým norské pobřeží dosahuje délky až 21.000km. Nejkrásnější fjord Norska se nazývá Geiranger, který je dlouhý 16 km a hluboký až 300 m. Vydejte se na okružní plavby po celém fjordu a vy tak můžete vidět překrásné vodopády stékající po hranách Geirangeru.

Zájezdy do Norska

Pojeďte s námi na dovolenou do Norska a poznejte tak přírodní krásy, které ve vás vyvolají nezapomenutelný pocit uvolnění. Zájezdy do Norska pořádáme autobusovou dopravou nebo nejkomfortnějším způsobem, letecky. Chcete se při své dovolené seznámit s celou zemí? V naší nabídce máme pro vás mnoho poznávacích zájezdů do Norska, které vám umožní poznat každičký kousek nejkrásnějších míst celého Norska. Naši vyškolení delegáti vám nabídnou i fakultativní výlety, jako je například vyhlídková plavba lodí do různých fjordů nebo plavba do velrybářské vesnice Skrova s prohlídkou místních zachovalých rybářských domků.

Rybaření v Norsku

Patří rybaření mezi vaší nejoblíbenější záliby? Vydejte se s námi na dovolenou do Norska! Rybaření na moři zde totiž patří k nejdelším tradicím Norska a vy si tak můžete užít radost, která z vás bude vyzařovat při každém vytáhnutí prutu z vody. Rybařit můžete kdekoliv na státních vodách, kde nepotřebujete ani rybářský lístek. Baví vás rybaření v noci při táboření? Ani s tímto tady v Norsku nebudete mít problém. Platí tady tzv. právo všech, což znamená, že stanovat a tábořit můžete kdekoliv. Pouze rozdělávat oheň můžete jen ve vyhrazených prostorách.

Vybrané lokality

Oslo

Máte rádi severské země a rádi byste poznali krásy Norska? Pak navštivte jeho nádhernou metropoli Oslo, která nabízí celou řadu unikátních...

 

Doporučené hotely: Zájezdy Norsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci NorskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Zobrazit všechny akce