NH Royal Beach


Kód zájezdu:

NH Royal Beach

Zájezdy Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro. Hotel NH Royal Beach, je umístěn v rozsáhlé zahradě, přímo u krásné pláže s bílým pískem, Bavaro. Sousedí s luxusním hotelem NH Real Arena. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Punta Cana cca 30 minut.

Vybavení hotel NH Royal Beach

Součástí hotelu NH Royal Beach je vstupní hala, recepce, výtahy, 3 restaurace (restaurace a la carte- „El Mortero“ - mexická restaurace s venkovní terasou, restaurace „Pure“, mezinárodní Buffet & Beach Club v restauraci „Royal Festival“ s výhledem na oceán, 3 bary (1 bar: jídlo & nápoje + káva - otevřen 24 hod. denně).

Venkovní exotický bazén, parkoviště, tělocvična, bowlingové dráhy, tenisové kurty, basketbalové hřiště, kulečník, nemotorizované vodní sporty: šlapadla, kánoe, windsurfing, katamarán, lekce potápění v bazénu, aerobic atd. Konferenční místnost pro 650 osob.

Denní a večerní animační programy. V restauracích a la carte je nutná rezervace, u pánů jsou do těchto restaurací vyžadovány kalhoty s dlouhými nohavicemi.

Služby za poplatek:
trezor, internet na pokoji i v prostorách hotelu, i prádelna, lázně, Casino, bowling, konferenční sál, obchody, lékařská péče, svatební balíčky

Ubytování NH Royal Beach:
369 pokojů Royal a 4 pokoje Royal Suites. Pokoje Royal: prostorné pokoje(cca 53 m2) s postelemi velikosti King nebo 2 postelemi Queen, klimatizace, ventilátor, koupelna/WC, sprcha, dvojité umyvadlo, bidet, zrcadlo, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, telefon, LCD/SAT/TV, wi-fi, denně doplňovaný minibar – vodou, nealko nápoji, pivem a snacky, budík, kávovar, žehlička a žehlicí prkno, balkon, venkovní vířivka.

Možnost propojených a bezbariérových pokojů na vyžádání. Pokoje Royal Swim up: stejné vybavení, navíc přímý vstup do bazénu.

Pokoje Royal Suite: prostorné pokoje (118 m2), oddělené pokoje – obývací/jídelna, postele velikosti King, klimatizace, ventilátor, koupelna s oddělenou vířivkou a sprchou, dvojité umyvadlo, bidet/WC, zrcadlo, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, 2 telefony, LCD/SAT/TV, wi-fi, budík, kávovar, šatna, denně doplňovaný minibar – vodou, nealko nápoji, pivem a snacky, žehlička a žehlicí prkno, plážové osušky na pokoji, balkon s panoramatickým výhledem na oceán, venkovní vířivka.

Doporučení:
nádherný hotel NH Royal Beach s exklusivními službami. Pouze pro dospělé. Vhodný pro klienty, kteří si chtějí užít odpočinku, ale i sportovního vyžití.

Pláž:
přímo u písčité pláže

Snídaně:
bufetové

Obědy NH Royal Beach:
bufetové

Večeře:
bufetové/a la carte

Stravování All inclusive NH Royal Beach

Stravování All inclusive NH Royal Beach zahrnuje: 24 hodin denně, plná penze formou bufetu, výběr z menu v restauracích a la carte, občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby a vybrané dovozové nápoje. Dietní i vegetariánská strava.Uvedený zájezd je již vyprodán. Pro více informací, prosím, kontaktujte našeho operátora.


 

Dominikánská republika

Zde se dozvíte více informací o zemi Dominikánská republika

Zde se dozvíte více informací o lokalitě Punta Cana

Kontaktujte nás

  • Jméno a příjmení:
  • Váš Telefon:
  •  
  • Váš Email:

Váš dotaz:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)

Odeslat na e-mail

  • Váš Email:

Vaše poznámka:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)


Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Zobrazit všechny akce