Myanmar (Barma) Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 159 slev
Myanmar (Barma)

Myanmar (Barma)

Zájezdy Myanmar. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy do Barmy vás zavedou až jedné ze zemí jihovýchodní Asie, která se nachází se na západní straně poloostrova Zadní Indie při pobřeží Bengálského zálivu a Andamanského moře v Indickém oceánu. Sousedními státy jsou Bangladéš, Indie, Čína, Laos a Thajsko. Zájezdy do Myanmaru vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a způsobem života, než jaký je vám známý a právě díky těmto faktorům byste si dovolenou v této lokalitě rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Myanmaru

Zdá se vám Myanmar jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Myanmaru je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Celkový počet obyvatel Myanmaru bývá uváděn mezi 48 a 55 miliony. V červenci roku 2009 odhadovala Organizace spojených národů počet obyvatel země na 50 milionů. Průměrný roční přirozený přírůstek obyvatelstva je udáván okolo 0,8 % a střední délka života asi 63 let.

Geografie Barmy

Přibližně polovinu celkové rozlohy Myanmaru pokrývají lesy. V Myanmaru výrazněji převládá zemědělství nad průmyslovou výrobou. Nejvýznamnější zemědělskou oblastí země je delta řeky Iravadi, kde převažuje pěstitelství rýže. V nížinných centrálních částech země se mimo rýže pěstuje i cukrová třtina, bavlna, proso, sezam, podzemnice olejná, kukuřice a tabák. V nejjižnějších přímořských oblastech rostou různé druhy tropického ovoce. Významná je také těžba některých nerostných surovin, drahokamů a tropického dřeva. Z nerostných surovin to je především ropa, zemní plyn a rudy cínu, zinku, niklu, wolframu a olova, z drahokamů a polodrahokamů pak rubíny a jadeity a z tropických dřev zejména teak.

Doporučené hotely: Zájezdy Myanmar (Barma) 2014 / 2015

Palm Beach Resort  Ngwe Saung

Myanmar (Barma) - Ngwe Saung

Palm Beach Resort

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 49 990 Kč (Konečná cena)
Sunny Paradise Resort  Ngwe Saung

Myanmar (Barma) - Ngwe Saung

Sunny Paradise Re...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 47 990 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci Myanmar (Barma)Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce