Mongolsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 160 slev
Mongolsko

Mongolsko

Mongolsko, divoká země pastevců a širokých stepí, láká již odedávna cestovatele svou nespoutaně krásnou přírodou a tradicemi, jež se nesou celou zemí již od počátku jejích dějin. Poznejte jedinečnou kouzlo této země, vydejte se na její nejzajímavější místa a prožijte nezapomenutelnou dovolenou, která vašim očím ukáže zcela nový svět, tak odlišný od toho našeho! Změňte svou dovolenou v nevšední zážitek a vydejte se poznat na vlastní oči krásy Mongolska s osobitou kulturou zdejších obyvatel. Vše máte právě na dosah ruky!

Zájezdy do Mongolska

Toužíte poznat nové kraje, nové kultury a procestovat celý svět? Pak byste měli rozhodně navštívit kouzelnou zemi, která si, i přes modernizaci celého světa, stále zachovává hodně ze svým tradic a své jedinečné kouzlo, které je pro ni tak charakteristické! Řeč je samozřejmě o Mongolsku, kouzelné zemi rozkládající se ve střední Asii. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy do Mongolska a procestujte nejkrásnější zákoutí této země.

Zájezdy do Mongolska, to je okruh plný památek, přírodních krás i jedinečné kultury, kterou cítíte na každém kroku! Objednejte si svůj zájezd právě teď a vydejte se na nezapomenutelnou cestu Asií!

Poznejte s námi krásy Mongolska!

Mongolsko, velmi osobitá země, jejíž kořeny sahají až do 4.stol.př.n.l., je krásným místem, které skýtá divokou a panensky krásnou přírodu, místy téměř nedotčenou moderním světem. Poznejte s námi krásy Mongolska a prožijte nezapomenutelnou cestu střední Asií!

S našimi poznávacími zájezdy navštívíte místa, jako je hlavní město Ulánbátar, pohoří Khogno s klášterem Ovgoni, bývalé hlavní město Čingischánovy říše, Kharákorum a kláštera Erdene Dzú, vulkanický kráter Horgo Uul, nádherná jezera Terkhiin Tsagaan Nuur a Hövsgöl Nuur a mnoho dalších klenotů Mongolska, které vám přiblíží osobitou krásu této země i její staleté tradice.

Doporučené hotely: Zájezdy Mongolsko 2014 / 2015

Další hotely v destinaci MongolskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce