Mongolsko Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Český Krumlov a další skvosty až na 6 dnů pro celou rodinu

2 390 Kč 3 900 Kč TIP!

-74%
4denní wellness pobyt v Beskydech

1 540 Kč 5 999 Kč TIP!

Nalezeno 533 slev
Mongolsko

Mongolsko

Mongolsko, divoká země pastevců a širokých stepí, láká již odedávna cestovatele svou nespoutaně krásnou přírodou a tradicemi, jež se nesou celou zemí již od počátku jejích dějin. Poznejte jedinečnou kouzlo této země, vydejte se na její nejzajímavější místa a prožijte nezapomenutelnou dovolenou, která vašim očím ukáže zcela nový svět, tak odlišný od toho našeho! Změňte svou dovolenou v nevšední zážitek a vydejte se poznat na vlastní oči krásy Mongolska s osobitou kulturou zdejších obyvatel. Vše máte právě na dosah ruky!

Zájezdy do Mongolska

Toužíte poznat nové kraje, nové kultury a procestovat celý svět? Pak byste měli rozhodně navštívit kouzelnou zemi, která si, i přes modernizaci celého světa, stále zachovává hodně ze svým tradic a své jedinečné kouzlo, které je pro ni tak charakteristické! Řeč je samozřejmě o Mongolsku, kouzelné zemi rozkládající se ve střední Asii. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy do Mongolska a procestujte nejkrásnější zákoutí této země.

Zájezdy do Mongolska, to je okruh plný památek, přírodních krás i jedinečné kultury, kterou cítíte na každém kroku! Objednejte si svůj zájezd právě teď a vydejte se na nezapomenutelnou cestu Asií!

Poznejte s námi krásy Mongolska!

Mongolsko, velmi osobitá země, jejíž kořeny sahají až do 4.stol.př.n.l., je krásným místem, které skýtá divokou a panensky krásnou přírodu, místy téměř nedotčenou moderním světem. Poznejte s námi krásy Mongolska a prožijte nezapomenutelnou cestu střední Asií!

S našimi poznávacími zájezdy navštívíte místa, jako je hlavní město Ulánbátar, pohoří Khogno s klášterem Ovgoni, bývalé hlavní město Čingischánovy říše, Kharákorum a kláštera Erdene Dzú, vulkanický kráter Horgo Uul, nádherná jezera Terkhiin Tsagaan Nuur a Hövsgöl Nuur a mnoho dalších klenotů Mongolska, které vám přiblíží osobitou krásu této země i její staleté tradice.

Doporučené hotely: Zájezdy Mongolsko 2014

Další hotely v destinaci MongolskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Prázdninová EXTRA SLEVA [více]

Zobrazit všechny akce