Mayotte Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 163 slev
Mayotte

Mayotte

Zájezdy Mayotte. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Mayotte? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na tento zámořský department Francie v Indickém oceánu a užít si perfektní zájezdy do Kostariky. Je to jeden z ostrovů Komorského souostroví o rozloze 378 km² a jeho správním střediskem je Mamoudzou. Ostrov se skládá z několika provincií, proto nehrozí, že byste si nevybrali to pravé místo přesně pro vás. Zájezdy do Mayotte jsou zárukou perfektně prožité dovolené.

Zájezdy do Mayotte

V Mayotte se snoubí nádherná horská příroda spolu s překrásnými plážemi a tím vytváří perfektní letovisko pro strávení vaší letní dovolené. Dovolená v Mayotte je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Mayotte se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Mayotte i vy!

Historie Mayotte

Obyvatelstvo Mayotte vyznává islám a v letech 1974 a 1976 hlasovalo proti začlenění do nově vzniklé Komorské federativní islámské republiky . V referendu z 29.3.2009 se obyvatelstvo většinou 95 % rozhodlo pro plnou integraci s Francií a ostrov se stal v roce 2011 zámořským departmentem Francie. Obyvatelé jsou občany Francie. I proto území není řazeno mezi Nesamosprávná území v seznamu Spojených národů a není proto z mezinárodněprávního hlediska závislým územím.

Doporučené hotely: Zájezdy Mayotte 2014 / 2015

Další hotely v destinaci MayotteTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce