Madagaskar Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 157 slev
Madagaskar

Madagaskar

Zájezdy Madagaskar. Proslulý Madagaskar, unikátní ostrovní stát, který učaroval nejednomu cestovali, je skvělým místem pro vaši nevšední dovolenou v tropech! Oživte své léto něčím novým a vyrazte za hranice Evropy na zájezdy na Madagaskar all inclusive do nespoutané divočiny afrického kontinentu, kde se snoubí krása panenské přírody s kulturou původních obyvatel. Afrika je jedinečným místem, které ve vás zanechá hluboký dojem, a jistě se sem budete rádi vracet. Na Madagaskaru si užijete skvělé podmínky pro turistiku i nejrůznější vodní sporty a samozřejmě skvělý odpočinek na kouzelných plážích zalitých sluncem.

Zájezdy na Madagaskar

Neváhejte, prohlédněte si naší nabídku a vyberte si dovolenou na Madagaskar, s níž se vydáte na vlastní oči poznávat krásy tohoto kouzelného ostrova plného života. Uvidíte zde nejen lemury, kteří jsou endemity ostrova, ale také chameleony či krokodýly, kteří jsou zde značně ohroženi útoky pytláků. Madagaskar však skýtá daleko více přírodních krás než jen unikátní živočichy, ale naleznete zde například okouzlující laguny a průzračnou vodou, romantické zátoky i města, kde můžete ochutnat speciality místní kuchyně. Proto neváhejte, vyberte si zájezdy na Madagaskar a změňte letošní dovolenou v cestu za exotickým dobrodružstvím!

Exotická dovolená v tropickém ráji Madagaskaru

Madagaskar, tropický ráj rozkládající se nedaleko východního pobřeží Afriky, skýtá nepřeberné množství přírodních i kulturních krás a také výborné turistické zázemí. Nádherné písečné pláže se zlatým pískem přímo lákají k romantickým procházkám, odpočinku ve stínu palem nebo vodním sportům v azurově modrém moři. Užijete si zde jak ideální podmínky pro potápění, šnorchlování i vodní lyžování, tak skvělé vlny pro surfing! S našimi zájezdy můžete navštívit letoviska Madagaskaru, jako je Maroantsetra, Anjajavy, Nosy Be, Nosy Sakatia, Ifaty či Sainte Marie, kde si užijete opravdu jedinečnou dovolenou plnou komfortu a nezapomenutelných zážitků!

Doporučené hotely: Zájezdy Madagaskar 2014 / 2015

Další hotely v destinaci MadagaskarTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce