Litva Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-61%
LUXUSNÍ 4* WELLNESS V JESENÍKU V OCENĚNÉM HOTELU SLOVAN

2 290 Kč 5 880 Kč TIP!

-33%
Poznávací zájezd na jih Francie

3 999 Kč 5 990 Kč TIP!

Nalezeno 541 slev
Litva

Litva

Zájezdy Litva. Zaujalo vás toto letovisko a rádi byste se o něm dozvěděli více? Litva je nejjižnější a největší ze tří pobaltských zemí, ležících na hranicích s Lotyšskem na severu, s Běloruskem na jihovýchodě, s Polskem a ruskou Kaliningradskou oblastí na jihozápadě. Litva má 90,66 km písečného pobřeží a je od roku 2004 členskou zemí NATO a Evropské unie. Zájezdy do Litvy si vás získají nejen díky naprosto skvělé atmosféře této země, ale i bohatým kulturním životem a spoustou další zábavy.

Zájezdy do Litvy

Litva má na výběr hned z deseti krajů, můžete si tak tedy vybrat místo, které vám bude přesně vyhovovat. Dovolená v Litvě vám zajisté splní všechna vaše očekávání, odpočinete si od každodenního stresu a nabijete se novou pozitivní energií. Zájezdy do Litvy jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této nádherné zemi.

Podnebí Litvy

Podnebí je chladnějšího typu mírného pásma na přechodu oceánského a kontinentálního klimatu. Průměrné lednové teploty na pobřeží Baltského moře jsou okolo –2 °C, červencové okolo 16 °C. Ve vnitrozemském Vilniusu jsou větší rozdíly teplot v průběhu roku. V lednu je teplota okolo –6 °C a v červenci 18 °C. V létě teploty velmi často překračují hranici 20 °C i při pobřeží a noční teploty většinou klesnou pod 14 °C. Někdy teploty ve vnitrozemí dosáhnou i hodnot vysoko nad 30 °C. Zimy mohou být, obzvláště ve vnitrozemí, velmi mrazivé.

Doporučené hotely: Zájezdy Litva 2014

Klenoty Pobaltí a Petrohradu  Poznávací zájezd

Litva - Poznávací zájezd

Klenoty Pobaltí a...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: dle programu
  • Cena od: 21 988 Kč -8% (23 900 Kč)

Další hotely v destinaci LitvaSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce