Katar Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Řím, Vatikán, Florencie na 4 dny a ubytování ve 4* hotelu

2 989 Kč 4 990 Kč TIP!

-41%
3 dny pro dva v jižních Čechách

2 390 Kč 4 070 Kč TIP!

Nalezeno 503 slev
Katar

Katar

Co si představíte pod pojmem dovolená? Jsou to dlouhé písečné pláže zalité sluncem, vůně tajemných dálek a nových kultur či skvělý odpočinek v přístavních městech? Pokud ano, pak naplňte své představy o dovolené a vydejte se za krásami arabského emirátu Katar! Poznejte jedinečnou krásu Perského zálivu, kulturu a lesk arabských zemí a užijte si jedinečnou dovolenou plnou nevšedních zážitků a skvělého odpočinku ve zcela novém světě plném rozmanitých krás.

Zájezdy do Kataru

Toužíte-li po nevšední dovolené, naše zájezdy do Kataru jsou skvělou volbou! Dodejte své dovolené jedinečné kouzlo. Vyberte si z naší nabídky a rezervujte si svůj zájezd do Kataru právě teď online prostřednictvím našich internetových stránek! Zájezdy do Kataru v sobě zahrnují jednak leteckou přepravu a komfortní ubytování, ale také možnost stravy a některé z hotelových služeb. Samozřejmostí je možnost využití hotelových bazénů, sportovních hřišť či tenisových kurtů. Prožijte aktivní dovolenou na Arabském poloostrově a užijte si plnými doušky jedinečnou krásu Kataru! S našimi zájezdy máte tuto jedinečnou dovolenou na dosah ruky.

Arabský komfort a luxus v Kataru

Katar, arabský emirát rozkládající se při jihozápadním pobřeží Perského zálivu, je velmi oblíbenou turistickou destinací cestovatelů z celého světa, kteří sem každoročně přijíždějí, aby si užili zdejší kouzelnou atmosféru a skvělý odpočinek na místních plážích. Nechte se i vy okouzlit podmanivou krásou Kataru a užijte si dovolenou na plážích letoviska Doha či Mesaieed, kde na vás čekají vynikající podmínky pro potápění i další vodní sporty, komfortní turistické zázemí, luxusní hotely i krásná architektura s unikátními památkami.

Doporučené hotely: Zájezdy Katar 2014

Další hotely v destinaci KatarSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce