Katar Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

-30%
Adventní zájezd za nákupy na trhy do Vánoční Wroclawi

720 Kč 930 Kč TIP!

Nalezeno 442 slev
Katar

Katar

Co si představíte pod pojmem dovolená? Jsou to dlouhé písečné pláže zalité sluncem, vůně tajemných dálek a nových kultur či skvělý odpočinek v přístavních městech? Pokud ano, pak naplňte své představy o dovolené a vydejte se za krásami arabského emirátu Katar! Poznejte jedinečnou krásu Perského zálivu, kulturu a lesk arabských zemí a užijte si jedinečnou dovolenou plnou nevšedních zážitků a skvělého odpočinku ve zcela novém světě plném rozmanitých krás.

Zájezdy do Kataru

Toužíte-li po nevšední dovolené, naše zájezdy do Kataru jsou skvělou volbou! Dodejte své dovolené jedinečné kouzlo. Vyberte si z naší nabídky a rezervujte si svůj zájezd do Kataru právě teď online prostřednictvím našich internetových stránek! Zájezdy do Kataru v sobě zahrnují jednak leteckou přepravu a komfortní ubytování, ale také možnost stravy a některé z hotelových služeb. Samozřejmostí je možnost využití hotelových bazénů, sportovních hřišť či tenisových kurtů. Prožijte aktivní dovolenou na Arabském poloostrově a užijte si plnými doušky jedinečnou krásu Kataru! S našimi zájezdy máte tuto jedinečnou dovolenou na dosah ruky.

Arabský komfort a luxus v Kataru

Katar, arabský emirát rozkládající se při jihozápadním pobřeží Perského zálivu, je velmi oblíbenou turistickou destinací cestovatelů z celého světa, kteří sem každoročně přijíždějí, aby si užili zdejší kouzelnou atmosféru a skvělý odpočinek na místních plážích. Nechte se i vy okouzlit podmanivou krásou Kataru a užijte si dovolenou na plážích letoviska Doha či Mesaieed, kde na vás čekají vynikající podmínky pro potápění i další vodní sporty, komfortní turistické zázemí, luxusní hotely i krásná architektura s unikátními památkami.

Doporučené hotely: Zájezdy Katar 2014 / 2015

Další hotely v destinaci KatarTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce