Katar Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-40%
Šumava s neomezeným wellness a slevou na skipasy

2 990 Kč 5 000 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 155 slev
Katar

Katar

Co si představíte pod pojmem dovolená? Jsou to dlouhé písečné pláže zalité sluncem, vůně tajemných dálek a nových kultur či skvělý odpočinek v přístavních městech? Pokud ano, pak naplňte své představy o dovolené a vydejte se za krásami arabského emirátu Katar! Poznejte jedinečnou krásu Perského zálivu, kulturu a lesk arabských zemí a užijte si jedinečnou dovolenou plnou nevšedních zážitků a skvělého odpočinku ve zcela novém světě plném rozmanitých krás.

Zájezdy do Kataru

Toužíte-li po nevšední dovolené, naše zájezdy do Kataru jsou skvělou volbou! Dodejte své dovolené jedinečné kouzlo. Vyberte si z naší nabídky a rezervujte si svůj zájezd do Kataru právě teď online prostřednictvím našich internetových stránek! Zájezdy do Kataru v sobě zahrnují jednak leteckou přepravu a komfortní ubytování, ale také možnost stravy a některé z hotelových služeb. Samozřejmostí je možnost využití hotelových bazénů, sportovních hřišť či tenisových kurtů. Prožijte aktivní dovolenou na Arabském poloostrově a užijte si plnými doušky jedinečnou krásu Kataru! S našimi zájezdy máte tuto jedinečnou dovolenou na dosah ruky.

Arabský komfort a luxus v Kataru

Katar, arabský emirát rozkládající se při jihozápadním pobřeží Perského zálivu, je velmi oblíbenou turistickou destinací cestovatelů z celého světa, kteří sem každoročně přijíždějí, aby si užili zdejší kouzelnou atmosféru a skvělý odpočinek na místních plážích. Nechte se i vy okouzlit podmanivou krásou Kataru a užijte si dovolenou na plážích letoviska Doha či Mesaieed, kde na vás čekají vynikající podmínky pro potápění i další vodní sporty, komfortní turistické zázemí, luxusní hotely i krásná architektura s unikátními památkami.

Doporučené hotely: Zájezdy Katar 2014 / 2015

Další hotely v destinaci KatarTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce