Kambodža Zájezdy 2014


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-32%
Řecko Zakynthos letecky s all-inclusive až na 12 dní

13 990 Kč 20 690 Kč TIP!

-39%
CHORVATSKO na OSM dní včetně POLOPENZE

3 790 Kč 6 190 Kč TIP!

Nalezeno 628 slev
Kambodža

Kambodža

Zájezdy Kambodža. Rozhodli jste se navštívit tuto zajímavou zemi a seznámit se s jejími zvyklostmi a obyvatelstvem? Skvělá volba, zájezdy do Kambodže vás zavedou až do království na jihovýchodě Asie, jež sousedí s Thajskem, Laosem a Vietnamem, a na jihozápadě má přístup k Thajskému zálivu Tichého oceánu. Zájezdy do Kambodža vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a způsobem života, než jaký je vám známý a právě díky těmto faktorům byste si dovolenou v této lokalitě rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Kambodže

Zdá se vám království Kambodža jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Kambodži je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Kambodže jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Dějiny Kambodže

Do 9. století bylo území dnešní Kambodže pod nadvládou hinduistických království - nejprve Fu-nan, poté Čen-la, následovalo období říše Angkor, která dosáhla největšího rozkvětu v 10. - 13. století. Jednalo se již o buddhistickou říši. Z tohoto období pochází i nejznámější kambodžská památka, chrám Angkor Vat postavený ve 12. století, který je dodnes zdrojem přílivu turistů, spolu s khmérským vězením Tuol Sleng je nejnavštěvovanější kambodžskou památkou. Zánik říše způsobily útoky Vietnamu a Siamu, které byly podnětem k rozvoji typické xenofobie Kambodžanů vůči těmto dvěma říším, především k Vietnamu, což mělo sehrát výraznou roli později. V první polovině patnáctého století se pak Kambodža stala na Vietnamu a Siamu již plně závislou.

Doporučené hotely: Zájezdy Kambodža 2014

Další hotely v destinaci KambodžaSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Skvělé letní ceny a k tomu SLEVA až 9%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Na Mallorcu se SLEVOU až 20%! [více]

Zobrazit všechny akce