Kajmanské ostrovy Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Rakouský ledovec Stubai a vybavené apartmány až pro 6 osob

1 990 Kč 3 360 Kč TIP!

-40%
Neomezený 4* wellness v Rožnově v oceněném hotelu Energetic

2 590 Kč 4 200 Kč TIP!

Nalezeno 1 151 slev
Kajmanské ostrovy

Kajmanské ostrovy

Zájezdy Kajmanské ostrovy. V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Kajmanské ostrovy, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok, písečné pláže na pobřeží poklidného moře, korálové útesy a bohatý podmořský svět, příjemní a pohostinní lidé, rozmanitá příroda, ale i široká nabídka turistických aktivit, a díky tomu všemu jsou Kajmanské ostrovy jednou z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších lokalit Střední Ameriky. Zájezdy na Kajmanské ostrovy jsou opravdu cestou do ráje Karibiku.

Zájezdy na Kajmanské ostrovy

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce lodí po vodách Karibiku. Na dovolené na Kajmanských ostrovech si totiž na své přijde každý. Zájezdy na Kajmanské ostrovy jsou rájem pro příznivce potápění, tyto místa jsou potápěči vyhledávána především díky průzračné vodě a nedotčenému podmořskému světu s pestrobarevnými korály a velkým množstvím vodních živočichů.

Festivaly Kajmanských ostrovů

Zábavu a tanec mají Kajmaňané, stejně jako ostatní obyvatelé Karibiku, v krvi. Důkazem toho budiž velké množství karnevalů, které se zde pořádají. Deset dní dlouhé oslavy, nazvané Pirátský týden, jsou největším svátkem na ostrovech. Konají se koncem října a to na všech třech ostrovech současně. Centrem hlavního dění bývá George Town, ale slavnostmi žije i zbytek ostrova. Tancování na ulici za rytmu jazzu či reggae se zkrátka nevyhne žádnému místu. Pirátský týden je ideálním zejména pro rodiny s dětmi, které ocení věrohodné rekonstrukce pirátských přepadení z moře. Festival dále nabízí různé soutěže masek či sportu, pestrobarevné průvody a jiné kostýmní akce. Není neobvyklé, že se zábava, v podobě tance a hudby, protáhne do brzkých ranních hodin.

Doporučené hotely: Zájezdy Kajmanské ostrovy 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Kajmanské ostrovyTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce