Jižní Korea Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-56%
Luxusní 4* apartmány ve Vysokých Tatrách až pro 4 osoby

2 990 Kč 6 650 Kč TIP!

-46%
Slovenské Beskydy pro dva s bazénem a saunou

1 290 Kč 2 266 Kč TIP!

Nalezeno 515 slev
Jižní Korea

Jižní Korea

Baví vás poznávat nové země, nové kultury a sbírat nevšední zážitky? Pak se vydejte prožít dovolenou v Jižní Koreji, která skýtá nádhernou přírodu, unikátní architekturu i okouzlující kulturu, která změní vaši dovolenou v jedinečnou cestu za krásami a tradicemi východní Asie. Nádherné hory, písečné pláže i sopečné ostrovy se zde snoubí s městy, v nichž poznáte moderní tvář Jižní Koreje! Vydejte se s našimi zájezdy na nejzajímavější místa této země a užijte si plnými doušky její oslnivou krásu.

Zájezdy do Jižní Koreje

Jižní Korea a asijské země jsou již odedávna cílem dobrodruhů i cestovatelů s nejrůznějších koutů světa. Láká je nejen krásná příroda skýtající malebné scenérie i nespoutané živly, ale také tajemná kultura, v níž se snoubí minulost s moderní současností. Vydejte se také vy s našimi zájezdy do Jižní Koreje a užijte si jedinečný zážitek při poznávání krás Korejského poloostrova. Krásná města, romantická příroda i unikátní kultura, to vše a mnohem víc na vás čeká na našich poznávacích zájezdech Jižní Koreou!

Města a chrámy Jižní Koreje

Toužíte poznat zcela nový svět skýtající starodávné chrámy, divoké hory s malebnými vesnicemi i moderní města, kde poznáte Jižní Koreu 21. století. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy do měst, jako je jihokorejská metropole Soul či Kyongju, kde můžete spatřit nedalekou jeskyni Songygul, chrámy Sokkuram grotto a Bulguksa s monumentálními sochami Buddhy i tradiční buddhistickou architekturu.

Doporučené hotely: Zájezdy Jižní Korea 2014 / 2015

Další hotely v destinaci Jižní KoreaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce