Jižní Korea Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-41%
Vodňany pro dva s wellness a gurmánskými večeřemi

2 590 Kč 4 390 Kč TIP!

-55%
Podzimní pohoda s wellness pro dva v Čeladné

2 990 Kč 6 580 Kč TIP!

Nalezeno 460 slev
Jižní Korea

Jižní Korea

Baví vás poznávat nové země, nové kultury a sbírat nevšední zážitky? Pak se vydejte prožít dovolenou v Jižní Koreji, která skýtá nádhernou přírodu, unikátní architekturu i okouzlující kulturu, která změní vaši dovolenou v jedinečnou cestu za krásami a tradicemi východní Asie. Nádherné hory, písečné pláže i sopečné ostrovy se zde snoubí s městy, v nichž poznáte moderní tvář Jižní Koreje! Vydejte se s našimi zájezdy na nejzajímavější místa této země a užijte si plnými doušky její oslnivou krásu.

Zájezdy do Jižní Koreje

Jižní Korea a asijské země jsou již odedávna cílem dobrodruhů i cestovatelů s nejrůznějších koutů světa. Láká je nejen krásná příroda skýtající malebné scenérie i nespoutané živly, ale také tajemná kultura, v níž se snoubí minulost s moderní současností. Vydejte se také vy s našimi zájezdy do Jižní Koreje a užijte si jedinečný zážitek při poznávání krás Korejského poloostrova. Krásná města, romantická příroda i unikátní kultura, to vše a mnohem víc na vás čeká na našich poznávacích zájezdech Jižní Koreou!

Města a chrámy Jižní Koreje

Toužíte poznat zcela nový svět skýtající starodávné chrámy, divoké hory s malebnými vesnicemi i moderní města, kde poznáte Jižní Koreu 21. století. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy do měst, jako je jihokorejská metropole Soul či Kyongju, kde můžete spatřit nedalekou jeskyni Songygul, chrámy Sokkuram grotto a Bulguksa s monumentálními sochami Buddhy i tradiční buddhistickou architekturu.

Doporučené hotely: Zájezdy Jižní Korea 2014 / 2015

Na skok do Soulu  Poznávací zájezd

Jižní Korea - Poznávací zájezd

Na skok do Soulu

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 37 000 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci Jižní KoreaTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce