Japonsko Zájezdy 2014


Líbí se mi
Japonsko

Japonsko

Japonsko, země vycházejícího slunce a jedna z nejstarších světových civilizací, je tajemným místem, které v sobě snoubí krásu s prostou jednoduchostí, která dodává Japonsku jeho jedinečné kouzlo. Vydejte se s námi za krásami japonské přírody a unikátní architektury, která doslova bere dech. Poznejte zemi, v níž se snoubí tisíciletá historie s moderní současností, která se vám ve zdejších městech představí v celé své kráse! Moderní technologie a rychlý rozvoj, ale také překrásné přírodní scenérie a starodávné paláce, v nichž cítíte dech dějin, to vše je Japonsko!

Zájezdy do Japonska

Toužíte poznat jedinečnou krásu a kulturu země samurajů? Lákají vás tajemné dálky a nevšední zážitky? Pak je právě pro vás připravena bohatá nabídka zájezdů do Japonska, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí této země a užijete si plnými doušky její oslnivou kulturu a nádherné umění, které vás bude obklopovat ze všech stran. Ať už se vydáte do rušných moderních měst či na malebný venkov, všude ucítíte jednoduchost a krásu Japonska, která dotváří zdejší jedinečnou atmosféru. Zájezdy do Japonska jsou velmi oblíbené mezi cestovateli z celého světa, kterým učarovala zdejší kultura i nádherné přírodní scenérie, nechte se i vy okouzlit podmanivou krásou Japonska a prožijte nezapomenutelnou dovolenou!

Města a historické památky Japonska

Japonsko, nádherná ostrovní země skýtající nepřeberné množství krásných měst i zajímavých míst, je skvělým cílem pro vaši dovolenou. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy na cestu Středním Japonskem či na velký okruh celou zemí, s nímž můžete spatřit města, jako je Tokio, Jokohama či Ósaka, poznáte krásu Národního parku Nikkó s buddhistickými chrámy a šintoistickými svatyněmi a prožijete jedinečnou dovolenou plnou zábavy, umění i skvělého odpočinku.

Doporučené hotely: Zájezdy Japonsko 2014

Japonsko - Jižní Korea  Poznávací zájezd

Japonsko - Poznávací zájezd

Japonsko - Jižní ...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 85 490 Kč -8% (92 990 Kč)
Okruh středním Japonskem  Poznávací zájezd

Japonsko - Poznávací zájezd

Okruh středním Ja...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 74 990 Kč (Konečná cena)

Další hotely v destinaci JaponskoSkandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

SLEVA až 25% na zájezdy do Turecka [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Do Egypta s báječnou SLEVOU! [více]

Zobrazit všechny akce