Japonsko Zájezdy 2014 / 2015


Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-39%
Adventní zájezd do Paříže

1 690 Kč 2 790 Kč TIP!

-46%
Slovenské Beskydy pro dva s bazénem a saunou

1 290 Kč 2 266 Kč TIP!

Nalezeno 495 slev
Japonsko

Japonsko

Japonsko, země vycházejícího slunce a jedna z nejstarších světových civilizací, je tajemným místem, které v sobě snoubí krásu s prostou jednoduchostí, která dodává Japonsku jeho jedinečné kouzlo. Vydejte se s námi za krásami japonské přírody a unikátní architektury, která doslova bere dech. Poznejte zemi, v níž se snoubí tisíciletá historie s moderní současností, která se vám ve zdejších městech představí v celé své kráse! Moderní technologie a rychlý rozvoj, ale také překrásné přírodní scenérie a starodávné paláce, v nichž cítíte dech dějin, to vše je Japonsko!

Zájezdy do Japonska

Toužíte poznat jedinečnou krásu a kulturu země samurajů? Lákají vás tajemné dálky a nevšední zážitky? Pak je právě pro vás připravena bohatá nabídka zájezdů do Japonska, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí této země a užijete si plnými doušky její oslnivou kulturu a nádherné umění, které vás bude obklopovat ze všech stran. Ať už se vydáte do rušných moderních měst či na malebný venkov, všude ucítíte jednoduchost a krásu Japonska, která dotváří zdejší jedinečnou atmosféru. Zájezdy do Japonska jsou velmi oblíbené mezi cestovateli z celého světa, kterým učarovala zdejší kultura i nádherné přírodní scenérie, nechte se i vy okouzlit podmanivou krásou Japonska a prožijte nezapomenutelnou dovolenou!

Města a historické památky Japonska

Japonsko, nádherná ostrovní země skýtající nepřeberné množství krásných měst i zajímavých míst, je skvělým cílem pro vaši dovolenou. Vydejte se s našimi poznávacími zájezdy na cestu Středním Japonskem či na velký okruh celou zemí, s nímž můžete spatřit města, jako je Tokio, Jokohama či Ósaka, poznáte krásu Národního parku Nikkó s buddhistickými chrámy a šintoistickými svatyněmi a prožijete jedinečnou dovolenou plnou zábavy, umění i skvělého odpočinku.

Doporučené hotely: Zájezdy Japonsko 2014 / 2015

To nejlepší z ostrova Honšú  Poznávací zájezd

Japonsko - Poznávací zájezd

To nejlepší z ost...

  • Doprava: letecky
  • Odlet z: Praha
  • Strava: snídaně
  • Cena od: 71 191 Kč -11% (79 990 Kč)

Další hotely v destinaci JaponskoTrápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce