Líbí se mi

Slevy pobytů a cestování

-45%
Orlík pro dva na 3 dny s neomezeným wellness

2 990 Kč 5 400 Kč TIP!

-40%
Termály Bešeňová v hotelu Flora pro dva

2 940 Kč 4 900 Kč TIP!

Nalezeno 590 slev

Doporučené hotely: Zájezdy Island 2014 / 2015

Islandská pohlednice Poznávací zájezd

Island - Poznávací zájezd

Islandská pohledn...

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 21 990 Kč (Konečná cena)
Islandská pohlednice - letecké víkendy z Prahy Poznávací zájezd

Island - Poznávací zájezd

Islandská pohledn...

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: snídaně
 • Cena od: 22 059 Kč (Konečná cena)
Mrakodrapy New Yorku a příroda Islandu Poznávací zájezd

Island - Poznávací zájezd

Mrakodrapy New Yo...

 • Doprava: letecky
 • Odlet z: Praha
 • Strava: dle programu
 • Cena od: 56 061 Kč -11% (62 990 Kč)

Island Zájezdy 2014 / 2015

Island

Island

Island, drsný a chladný ostrov v severním Atlantiku s jedinečnou nedotčenou přírodou a svéráznými obyvateli, ostrov zrozený z ohně a ledu blízko polárních krajů, ostrov Vikingů. Přídomků, kterými je Island označován, je mnoho a každý cestovatel na své dovolené na Islandu zjistí, že jsou všechny pravdivé. Na cestě po Islandu uvidíte rozsáhlé bílé ledovce, činné sopky, gejzíry chrlící horkou vodu do obrovských výšek, kouřící geotermální prameny, malebné usedlosti, fjordy s rybářskými loděmi, dravé řeky a potoky s vodopády, zásobované vodou z ledovců, zelené pastviny, nedostupné hory a skaliska, ale i pustou měsíční krajinu s lávovými poli a moderní město Reykjavík.

Poznávací zájezdy na Island

Kdo jede na dovolenou na Island, jede především za poznáním krás tohoto ostrova. Proto máme pro vás přichystány poznávací zájezdy na Island, které vám umožní poznat to nejlepší z ostrova. Poznávací zájezdy mají pevný program, jsou provázeny místním i českým průvodcem, v ceně je doprava, strava polopenze, snídaně a večeře, a ubytování ve městě v hotelu, jinak v turistických chatách.

Dovolená na Islandu

Turisté na dovolené na Islandu hledají především přírodní krásy, ale určitě stojí za zhlédnutí hlavní město Reykjavík. Překvapí vás moderní metropole, kde najdete luxusní hotely, divadla, restaurace, hudební kluby i termální koupaliště. V okolí můžete navštívit poloostrov Reykjanes, tajemné jezero Kleifarvatn, horké prameny Seltún v poušti Krýsuvík nebo vyzkoušet koupel v termálních lázních Modrá laguna. Na zájezdu nesmíte minout dvě nejznámější islandské sopky Hleklu a Laki, známou asi největší vulkanickou erupcí v dějinách lidstva. Navštívíte Národní park Skaftafell, se známým vodopádem Svartifoss a ledovci Skaftafellsjökull a Vatnajökull. Nezapomeňte také na návštěvu geotermální oblasti Geysir s prudkými vývěry horké termální vody. Také vody kolem Islandu nabízejí množství zážitků. Oblíbené jsou výlety lodí kolem pobřeží obývaného obrovským množstvím ptáků a samozřejmě výlety lodí s pozorováním velryb.

Hotely v destinaci IslandAŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

AŽ 15% SLEVY Lyžování 2014/15 do konce září! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Zobrazit všechny akce