Hotel Plovdiv


Kód zájezdu:

Hotel Plovdiv

Zájezdy Bulharsko - Primorsko. Hotel Plovdiv  se nachází v klidnější severní části letoviska s nádherným výhledem na severní pláž, cca 5 min pěšky od centra

Vybavení hotelu Plovdiv

Hotelová hala s recepcí (zde připojení k wi-fi zdarma), lobby bar, restaurace, výtah, bazén.

Vybavení pokoje
Dvoulůžkové s možností 1 přistýlky, dvoupokojové apartmány pro 4 osoby. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC/sprcha), balkon s výhledem na moře, SAT/TV, minibar, některé pokoje mají klimatizaci (zdarma).

Stravování
Jsou možné různé varianty stravování, ubytování nabízíme se snídaní nebo s polopenzí formou švédského stolu, při menším počtu turistů mohou být večeře servírované.

Pláž
Severní pláž ve vzdálenosti cca 30 m, jižní cca 15 min pěší chůze Lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů.

Letovisko Primorsko
Bývalá turecká rybářská vesnička s nedlouhou historií, za komunismu letovisko, kam se sjížděla do mezinárodního mládežnického centra spousta mladých lidí, – dnes známé a velmi vyhledávané letovisko hlavně turisty z České republiky, které se každým rokem stále více rozrůstá.

Primorsko leží na protáhlém mysu, díky čemuž disponuje dvěma rozlehlými plážemi s odlišnými podmínkami ke koupání. Díky menší rozloze letoviska jsou obě pláže snadno dostupné z každého místa poloostrova. Chráněná, několik km dlouhá jižní pláž se táhne až k letovisku Kiten.

Poskytuje výtečné podmínky pro děti, najdete zde tobogán, bohatou nabídku vodních sportů, na konci pláže přístav a park pro děti. Nad pláží se středem letoviska táhne promenáda s obrovským množstvím obchůdků, restaurací a stánků, která láká k večerní procházce.

Najdete zde banky, bankomaty, směnárny, internetové kavárny, lékárnu, poštu, polikliniku, půjčovnu aut a kol, tenisové kurty. Severní pláž, vystavená přímému vlivu moře bývá živější, větrnější a s velkými vlnami, její část patří nudistům.

Je zde dostatek plážových barů i restaurací, kde si pochutnáte na opékaných masech, pizze, rybách, salátu či palačinkách. Nápisy a jídelní lístky jsou přeloženy do češtiny a většina obchodníků se domluví i česky.

Do moře se zde vlévá Djavolska řeka, která je vhodná k rybaření. Nedaleko městečka je známá přírodní rezervace Ropotamo. V roce 2006 byl otevřen v Primorsku nový aquapark s velkým množstvím vodních atrakcí pro děti i dospělé. Transfer z letiště v Burgasu trvá něco přes hodinu.Uvedený zájezd je již vyprodán. Pro více informací, prosím, kontaktujte našeho operátora.


 

Bulharsko

Zde se dozvíte více informací o zemi Bulharsko

Zde se dozvíte více informací o lokalitě Primorsko

Tento zájezd se nachází v kategorii:

Kontaktujte nás

  • Jméno a příjmení:
  • Váš Telefon:
  •  
  • Váš Email:

Váš dotaz:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)

Odeslat na e-mail

  • Váš Email:

Vaše poznámka:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)


Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce