Hotel HOLIDAY POINT & SPA


Kód zájezdu:

Hotel HOLIDAY POINT & SPA

Zájezdy Turecko - Side - Kumköy. Dovolená v hotelu HOLIDAY POINT & SPA o rozloze 1200 m2, který se nachází 200 m od oblíbené pláže Kumköy v letovisku Side. V blízkém okolí hotelu naleznete obchody a restaurace, historické centrum Side 3 km. Na soukromou hotelovou pláž s lehátky a slunečníky jezdí zdarma hotelový minibus.

Vybavení hotelu HOLIDAY POINT & SPA

Hotel HOLIDAY POINT & SPA - Vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, TV-místnost, internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bazénový bar, venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dětské hřiště, miniclub, diskoclub, denní animační programy u bazénu, turecké lázně, fitness, stolní tenis. Služby za poplatek – spa a wellness (sauna, masáže, jacuzzi, kosmetický salon), lékařská služba, billiard, stolní fotbal, sejf na recepci, prádelna, obchod, nápoje v disco klubu. Hotel akceptuje platební karty Visa, Master, Euro Check a Traveller Check.

Pokoje: 
Moderně zařízené pokoje s možností přistýlky, klimatizace, koupelna (sprcha nebo vana, WC), fén, SAT-TV, telefon s přímou volbou, minibar, balkon. Sejf za poplatek.

Stravování all inclusive v hotelu HOLIDAY POINT & SPA

Hotel HOLIDAY POINT & SPA - Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30 – 9.30), obědy (12.30 – 14.00) a večeře (19.00 – 21.00) formou bufetu, pozdní snídaně (9.30 – 10.00), odpolední káva (16.30 – 17.00), noční snack (22.30 – 23.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 23.00). Snacks, nealkoholické nápoje a pivo v plážovém baru 10.00 – 16.30 zdarma.

Pláž:
Na soukromou hotelovou pláž, která je vzdálena 200 m, je možné se dopravit hotelovým minibusem zdarma. V rámci all inclusive lehátka s matracemi a slunečníky na pláži zdarma. Snacks, nealkoholické nápoje a pivo v plážovém baru 10.00 – 16.30 zdarma. Ostatní nápoje za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů.Uvedený zájezd je již vyprodán. Pro více informací, prosím, kontaktujte našeho operátora.


Turecko

Zde se dozvíte více informací o zemi Turecko

Zde se dozvíte více informací o lokalitě Side

Tento zájezd se nachází v kategorii:

Zavřít

Turecko, Hotel HOLIDAY POINT & SPA

Kontaktujte nás

  • Jméno a příjmení:
  • Váš Telefon:
  •  
  • Váš Email:

Váš dotaz:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)

Odeslat na e-mail

  • Váš Email:

Vaše poznámka:

captcha Reload Image
(Rozlišujte velká a malá písmena)


Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

Trápí vás zavazadlová kila navíc? + 8 kg ZDARMA! [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

LYŽOVÁNÍ - Sleva za včasný nákup 5 - 15 % [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Skandální Last Minute SLEVY až 43% [více]

Zobrazit všechny akce